Новини

28 грудня відбудеться чергова сесія Рівнеради

<P>Відповідно до розпорядження міського голови Рівного Віктора Чайки, 28 грудня за адресою вул. Поштова, 2 (четвертий поверх) відбудеться чергова восьма сесія Рівненської міської ради. Про це повідомили з інформаційно-аналітичного сектора Рівнеради.
<P>Початок реєстрації о 9 год. 30 хв. Початок засідання о 10.00.Орієнтовний порядок денний:
<P>1. Про зміни до бюджету міста Рівного на 2006 рік, що стосуються видатків управління житлово-комунального господарства.
<P>2. Про звільнення ДКП «Міське об`єднання парків культури та відпочинку» від сплати державного мита при подачі позовних заяв.
<P>3. Про затвердження Програми підтримки та розвитку Державно-комунального підприємства «Об`єднання парків культури та відпочинку» на 2007 рік.
<P>4. Про передачу безоплатно у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства та надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для сінокосіння.
<P>5. Про внесення змін в додаток до рішення міської ради від 13.07.2006 року № 60 «Про затвердження технічної документації по складанню державного акта на право спільної часткової власності на земельні ділянки громадянам – власникам сертифікатів на право на земельну частку (пай)».
<P>6. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок товариства з обмеженою відповідальністю «Фахівець».
<P>7. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок товариства з обмеженою відповідальністю «Алігатор-С».
<P>8. Про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок (2 проекти).
<P>9. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, вилучення та надання земельних ділянок.
<P>10. Про надання та вилучення земельних ділянок, скасування окремих пунктів рішень Рівненської міської ради та припинення права користування земельними ділянками.
<P>11. Про скасування пунктів 16, 16.1 рішення Рівненської міської ради від 17.04.2003 року № 294 «Про надання та вилучення земельних ділянок
<P>12. Різне.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса