Коментарі

31 пішохід загинув на Рівненщині за 9 місяців 2006 року

<P>За 9 місяців 2006 року на дорогах Рівненської області сталося 240 дорожньо-транспортних пригод, в яких 31 пішохід смертельно травмований, а 236 із різними тілесними ушкодженнями потрапили до медичних закладів. Про це повідомили з прес-служби ВДАІ в Рівненській області.
<P>З вини самих пішоходів трапилося 156 ДТП, 119 з них раптово вийшли на дорогу, а 80 – переходили проїжджу частину у невстановленому місці.
<P>Найнебезпечнішою ділянкою автодороги Київ – Чоп є населений пункт Бабин Гощанського району. Хоч і розділювальні смуги розділяє огородження, місцеві жителі мало звертають на це уваги.
<P>Чинне законодавство на сьогодні не відповідає тим вимогам, котрі змусили б пішоходів не порушувати Правила дорожнього руху. Відповідно до частини 1 статті 127 Кодексу України про адмінправопорушення, непокора пішоходів сигналам регулювання дорожнього руху, перехід ними проїжджої частини у невстановлених місцях або безпосередньо перед транспортними засобами, що наближаються, невиконання інших Правил дорожнього руху, тягне за собою накладення штрафу від 1 грн. 70 коп. до 3 грн. 40 коп. або у вигляді попередження.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса