Новини

60 студентів Острозької академії отримали іменні гранти від американців українського походження

<P>У 2007 році 60 студентів Острозької академії, представники усіх факультетів, отримали іменні гранти Фонду ім. Учнів Бувшої Української Рівненської Гімназії, а також відзнаки-сертифікати, повідомила ІА “Рівнеінформ” з посиланням на офіційний веб-сайт академії.
<P>Урочиста церемонія вручення відбулася в актовій залі Острозької академії.
<P>Фонд ім. Учнів Бувшої Української Рівненської Гімназії у Філадельфії, одним із напрямків роботи якого є надання матеріальної допомоги найбільш обдарованим студентам, створила група американців українського походження. У рамках співпраці цієї організації з Національним університетом “Острозька академія” запроваджена щорічна іменна стипендія, розмір якої встановлюється Стипендійним комітетом у Філадельфії.
<P>Конкурс проводиться з 1 вересня до 31 грудня. Для отримання гранта студенти повинні відповідати високим критеріям, до яких належать почуття патріотизму та активна життєва позиція, відмінне навчання, участь у суспільно-громадському та політичному житті. Участь у конкурсі беруть студенти, котрі є уродженцями Волині або нащадками воїнів УПА.
<P><STRONG>Галина ЦІКАВА</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса