Новини

70-80% автомобілів салон “Вест Моторс” продає в кредит

<P>Сьогодні 70–80% автомобілів ТОВ «Вест Моторс» у Рівному продає в кредит. Співвласниця автосалону Ілона Сачук зазначила, що в ньому працюють представники двох банків і страхової компанії, які нададуть клієнтам вичерпну інформацію про той чи інший вид кредитування, а також порадять найоптимальніший вид страхування.
<P>«Покупець за бажанням може взяти кредит в будь-якому банку та застрахувати автомобіль в страховій компанії, яка йому найбільше до вподоби», — підкреслила Ілона Сачук.
<P>Якщо на складі в автосалоні не знайдеться певної моделі, то її доставлять на замовлення. Менеджер з продажів ТОВ «Вест Моторс» Володимир Османов зауважив, що вже через місяць, а то й швидше покупець отримає свій автомобіль.
<P>На всі автомобілі марки Hyundai діє гарантія 5 років або 100 тисяч кілометрів пробігу. Втім, якщо у власника виникли проблеми, сервіс автосалону «Вест Моторс» виконує гарантійне та післягарантійне обслуговування. Якщо ж автомобіль потрапив у аварію, то в автосалоні можна замовити оригінальні запчастини.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса