Новини

770 безробітних Рівненщини зареєструвались як підприємці за сприяння центрів зайнятості з початку 2007 року

<P>З нагоди Дня підприємця на розширеному засіданні координаційної ради з питань розвитку підприємництва 39 підприємців області отримали нагороди. Зазначалось, що в Рівненській частка малого підприємництва в загальних обсягах продукції легкої промисловості складає 36 відсотків, з виробництва – устаткування – 22 відсотки, у паперовій промисловості та видавничій справі – 46 відсотків. За рахунок використання потенціалу малого та середнього бізнесу в області вирішено проблему пасажирських перевезень та торговельного обслуговування. Саме на малих підприємствах впроваджуються новітні технології будівельних та оздоблювальних робіт. Зростає внесок малого бізнесу в освоєння та комплексне використання природних сировинних ресурсів області. Найбільше малих підприємств працює в оптовій та роздрібній торгівлі, промисловості, будівництві та сільському господарстві. Господарську діяльність в області здійснюють 5,8 тисячі підприємств, а також 46,2 тисячі фізичних осіб-суб’єктів підприємницької діяльності. Із них 5 тисяч підприємств та практично всі підприємці є суб’єктами малого бізнесу.
<P>Як наголошують у Рівненському обласному центрі зайнятості, фахівці центрів зайнятості області вважають сприяння розвитку підприємницької ініціативи одним з найголовніших пріоритетів, джерелом створення нових робочих місць та важливим чинником ефективної зайнятості населення. Починаючи з кінця 2000 року за підтримки служби зайнятості області власний бізнес започаткували 12527 безробітних. Уже за вісім місяців цього року за сприяння центрів зайнятості 770 безробітних зареєструвалися як підприємці, отримавши одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації власного бізнесу.
<P>На урочистостях в облдержадміністрації директор обласного центру зайнятості Іван Ткачук вручив подяки та пам’ятні подарунки приватним підприємцям Петру Головайчуку (Гощанський район), Василю Солодчуку (Рівненський район), Вікторії Литвин (м.Костопіль), Марії Дейнеці (м.Кузнецовськ), Валентині Кормогородській (Дубенський район), керівнику приватного підприємства “Ортопед” Вадиму Пахуту (м.Рівне), директору приватного підприємства “Осадчий і К” Віталію Осадчому (м.Рівне). Ці підприємці працевлаштували чимало безробітних, беруть їх на навчання, організовують громадські роботи.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса