Домашні рецепти

8 продуктів, які не варто зберігати в холодильнику

Більшість людей вважає, що холодильник – найкращий спосіб для збереження усіх корисних властивостей їжі. Але деякі продукти втрачають свій смак та швидше псуються у холоді. Вони можуть чорніти та втрачати не тільки привабливий вигляд, а й ставати шкідливими для вживання, пише “ТвоєМісто“.

Оглядачка видання «The Daily Mail» Софі Хаслет пропонує огляд 8 продуктів, які не можна тримати у холодильнику.

1. Помідори

Холодне повітря спиняє процес дозрівання помідорів. Із холодильника вони смакуватимуть набагато гірше. Температура також змінює їхню текстуру, роблячи м’якішими. Найкраще тримати помідори у захищеному від сонця місці: десь на кухонній поверхні.

2. Картопля

Зберігання картоплі у холодильнику перетворює крохмаль у цукор швидше, тому під час приготування вона може розварюватися й мати специфічний присмак. Найкраще тримати її у паперових пакетах у прохолодному місці.

3. Хліб

Переконання, що в холодильнику хліб довше лишається свіжим – хибне. Хліб дійсно буде зберігатися довше, але холодна температура призведе до того, що він швидше стане жорстким і втратить свої поживні властивості.

4. Банани

Банани – тропічні фрукти, тому найкраще вони існують у теплих температурах. Зберігання в холодильнику припиняє процес їхнього дозрівання, а надмірно холодне повітря може спричинити почорніння його шкірки та появу присмаку.

5. Кавуни

При кімнатній температурі кавуни мають більше антиоксидантів, ніж ті, що зберігаються у холодильнику. Вони можуть краще смакувати охолодженими, але для здоров’я корисніше з’їсти кавун одразу.

6. Базилік

Більшість людей зберігає трави на полицях дверцят холодильника. Дослідження ж показують, що це шкодить. Холодний базилік не тільки швидше зів’яне, а й поглине усі сторонні запахи у холодильнику. Ідеальний спосіб зберігання трав – у склянці з водою, як квіти.

7. Кава

Щоб кава мала свіжий, сильний та багатогранний аромат, потрібно терміново витягти її з холодильника. Там вона вбирає запахи інших продуктів. Зберігати каву можна у прохолодному, захищеному від світла місці, наприклад у кухонній шафці.

8. Продукти з металевих ємностей

Національна служба охорони здоров’я Великої Британії забороняє тримати відкриті металеві посудини, наприклад із овочами чи бобами, у холодильнику. Метал може окислитися і потрапити у їжу. Продукти варто одразу перекласти до скляних чи пластикових контейнерів.

 

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса