Новини

80% договорів оренди землі, укладених сільрадами на Млинівщині, складено з порушенням законодавства

<P>80% договорів оренди землі, укладених сільрадами, складено з порушенням земельного законодавства України, повідомив інспектор з контролю за використанням та охороною земель у Рівненській області, головний спеціаліст Дубенського міжрайонного відділу облдержземінспекції Георгій Телегуз, проаналізувавши результати 140 перевірок з питань дотримання земельного законодавства при використанні земельних ділянок підприємствами та установами, фізичними та юридичними особами, що розташовані на території Млинівського району.
<P>За його словами, в ході цих перевірок було виявлено 90 порушень земельного законодавства, на які видано 87 приписів, складено 54 протоколи, винесено 51 постанову про накладання адміністративного стягнення та стягнено 50 штрафів на суму 2618 грн.
<P>Як повідомив Георгій Телегуз, у всіх перевірених сільрадах виявлені однотипні порушення. Зокрема, приймається рішення про надання земельної ділянки в оренду із земель запасу тієї чи іншої сільради і укладається договір оренди без попереднього складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. У той же час, згідно Земельного кодексу та Закону України “Про землеустрій”, їх необхідно складати на всі землі запасу, що надаються в оренду.
<P>Договір оренди реєструється в сільраді, а повинен проходити державну реєстрацію у центрі державного земельного кадастру. Надається дозвіл на відкриття торговельних точок без правовстановлюючих документів на землю.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса