Новини

Аеропорт — на продаж

<P>Доля багатостраждального Рівненського аеропорту знову у руках депутатів обласної ради. Минулого літа гарячі суперечки щодо майбутнього об’єкта переважили на користь продажу.

Аргументація супротивників, мовляв, не можна продавати стратегічний об’єкт — не знайшла прихильників.

Цього тижня три постійні депутатські комісії попередньопогодилися внести зміни до рішення від 17 червня 2004 року про надання згоди на продаж аеропорту.
Директор обласного комунального підприємства “Міжнародний аеропорт Рівне” Віктор Якобчук заявив, що підприємством зацікавилася київська фірма “Турінвест”. Столичні бізнесмени захотіли купити аеропорт зі збереженням його профілю, склали відповідний бізнес-план. Документ персонально проаналізував заступник голови облдержадміністрації Степан Жданюк.

Скільки готовий викласти інвестор — загадка. Приблизної цифри не знає і директор Віктор Якобчук. Каже, що експертна оцінка готова на 90 відсотків.
У серйозності намірів “Турінвесту” щодо аеропорту сумнівається депутат облради Валерій Богуцький. Скепсис депутата, бізнесмена і екс-голови Дубенської райдержадміністрації ґрунтується на тому, що потенційний покупець не належить до когорти відомих українських авіаперевізників, а віддавати будь-кому — нерозумно.

Перед прийняттям важливого рішення Богуцький вважає за необхідне провести аудит “Міжнародного аеропорту Рівне”, щоб знати його реальний фінансовий стан. І ще наголосив на відсутності повної інформації про об’єкт.

Невідомо, чи дізнається допитливий депутат про фінансові показники, бо ж сесія облради завтра, а у середу Віктор Якобчук зізнався, що “аудит не проводився”.
У суботу депутати облради розставлять крапки над “і” щодо стратегічного транспортного об’єкта Рівненщини.

За дві години з Рівного до Москви
У Рівненському аеропорту відкрився новий пасажирський рейс “Рівне – Москва”. Із 28 грудня стартує перший пасажирський рейс “Львівських авіаліній” у столицю Росії. Польоти здійснюватимуть на літаку Як-42, що розрахований на 120 пасажирів. До цього Рівненський аеропорт приймав переважно транспортні літаки, влітку — чартерний рейс “Рівне-Анталія”.

Як розповів директор ОКП “Міжнародний аеропорт Рівне” Віктор Якобчук, вилетіти в Москву з Рівного бажаючі зможуть щотижня у понеділок, середу та п’ятницю. Квиток коштує 137 доларів США, у два кінці — 245, враховуючи пасажирські збори. Прибуття з Москви о 13.05, а відліт на Москву о 16.05.
Звичайно, на перших порах польоти будуть збитковими, але коли люди, що часто літають у Росію, дізнаються про рейс — пасажирів буде достатньо, адже перед відкриттям проаналізували попит на таку послугу. За даними агенції КийАвіа з Рівного йде багато замовлень на квитки до Москви, зазначив Віктор Якобчук.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса