Новини

Активісти Рівненської обласної організації УНП хочуть щоб Василь Червоній увійшов до першої п’ятірки партійного виборчого списку

<P>Василь Червоній увійшов до першої п’ятірки партійного списку УНП на виборах до Верховної Ради України, яку запропонували учасники партійної конференції Рівненської обласної організації УНП.
Про це повідомили з РОО УНП.
Учасники обласної партійної конференції УНП, що відбулася 19 листопада, визначили першу десятку партійного списку рейтинговим голосуванням. До неї увійшло троє рівнян, які є або були народними депутатами. Перша десятка партійного списку УНП на виборах до Верховної Ради, запропонована Рівненською обласною організацією УНП виглядає так: Юрій Костенко, Іван Заєць, Іван Плющ, Олександр Слободян, Василь Червоній, Іван Драч, Сергій Олексіюк, Юрій Ширко, Борис Загрева, Степан Хмара.
Василь Червоній був народним депутатом Верховної Ради чотирьох останніх скликань. У 2002 році він потрапив до ВРУ за списком блоку “Наша Україна” (58-е місце в списку). Він склав свої повноваження народного депутата після призначення його у лютому 2005 року на посаду голови Рівненської ОДА. тоді ж він відмовився від головування у обласній організації УНП, хоч залишився членом цієї партії.
Сергій Олексіюк став народним депутатом у 2002 році за списком блоку “Наша Україна”, нині очолює Рівненську обласну організацію УНП.
Юрій Ширко переміг на парламентських виборах 2002 року у Рівненському одномандатному окрузі № 153 за підтримки блоку “Наша Україна”. Попередньо він очолював відділ в обласному управлінні екології.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса