Новини

АМК: Здолбунівські та кузнецовські лікарі “накручували” ціни за медобстеження

<P>Медики Здолбунівської центральної районної лікарні та Кузнецовської спеціалізованої медико-санітарної частини №3 включали до калькуляцій на платні послуги додаткові витрати. Проти підприємств Рівненське обласне відділення Антимонопольного комітету України порушило справи.
<P>Як з’ясувало відділення, лікарні включали до калькуляцій на платні послуги з проведення обов’язкових медичних оглядів, що надаються населенню, оплату праці додаткового медперсоналу, додаткові аналізи й обстеження, які, згідно чинних нормативних документів, не входять до обов’язкового переліку.
<P>Проте, заступник головного лікаря Здолунівської ЦРЛ Василь Мацьоха запевнив, що значних порушень не було. Щодо тих, які виявили, вже склали протокол. Але, можливо, на перший раз обійдеться зауваженням зі сторони Антимонопольного комітету.
<P>Натомість медики Кузнецовської спеціалізованої медико-санітарної частини впевнені, що включення у калькуляції послуги додаткових спеціалістів не були безпідставними. Як пояснив начальник-головний лікар Кузнецовського державного закладу “Спеціалізована медико-санітарна частина №3” Володимир Лепеха, ніхто не візьме на себе відповідальність видати довідку на право носіння зброї людині, не оглянутої хірургом. А виходячи з того, наскільки гостро стоїть питання захворювання на туберкульоз, то флюорографія теж необхідна.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса