Новини

Антопільська телевежа може впасти через борги Національної телекомпанії.

<P>Загроза руйнування вже 10 років нависає над найвищою спорудою Рівненщини — антопільською телевежею, яка поширює радіо- й телесигнали за межі області. У разі падіння щогли на Рівненщині настане інформаційна блокада.
<P>Директор Рівненського обласного радіотелевізійного передавального центру Віктор Талімончик зауважив, що підприємство мало б змогу самостійно провести ремонт споруди, якби не надмірні податкові зобов’язання. За його словами, вони виникли через безкоштовну трансляцію передавальним центром державного телеканалу — Перший Національний.
<P>„Цього року підприємство за цю послугу не одержало жодної копійки, —наголосив Віктор Талімончик. — Національна телекомпанія мала б заплатити, але відсутній відповідний договір”. Заборгованість за ретрансляцію Першого Національного телеканалу сьогодні вже становить понад 2 мільйони гривень.
<P>Якби Національна телекомпанія повернула б цю суму, рівненський передавальний центр власноруч замінив розтяжки на 3 нижніх ярусах телевежі. Як зазначив директор підприємства Віктор Талімончик, ремонтні роботи обійшлися б у понад 1,5 мільйона гривень. За його словами, якщо телевежа впаде, відновлення щогли коштуватиме на порядок більше.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса