Новини

«Антикримінальний вибір» спільно з Дубенською райрадою взявся впорядкувати оренду водних ресурсів району

<P>Зі слів голови РОО ВГО «Антикримінальний вибір» Сергія Штурхецького, широкий суспільний розголос допоможе прискорити вирішення питання щодо впорядкування оренди водних ресурсів району. Найгостріші проблеми у цій сфері – ігнорування проплати за оренду та легалізація господарської діяльності на орендованих ставках. Про це ЗІКу повідомили у РОО ВГО.
<P>За даними відділу земельних ресурсів РДА, укладено 30 договорів оренди земель водного фонду району загальною площею 430 га. Середня орендна плата за гектар становить 52 грн на рік, і навіть таку мізерну плату деякі орендарі не сплачують своєчасно: за п’ятьма з них на 1 листопада 2006 року була заборгованість у 3576 грн. Згідно з розпорядженням голови райдержадміністрації від 13 березня 2006 року орендна плата за користування землями водного фонду зросла і становить 150 грн за один гектар. За даними на 1 листопада цього року, орендарями ставків сплачено до бюджету 38863 грн, а якби виконувалося розпорядження голови райдержадміністрації, ця сума становила б 64500 грн.
<P>Окрім цих проблем, за інформацією начальника Дубенської ДПІ, існує ще й проблема легалізації господарської діяльності на орендованих ставках, адже 13 орендарів ставків не зареєстровані, як суб’єкти господарської діяльності й офіційно не ведуть рибного господарства. Дані ж перевірок, які періодично проводить податкова адміністрація, вказують на інше. Податківці надіслали таким орендарям листи з проханням зареєструватися як суб’єкти підприємницької діяльності.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса