Коментарі

Аптекам змінили орендну плату

<P>Зменшили удвічі орендну плату за використання приміщень комунальної власності аптекам Рівного, які обслуговують пільгові категорії населення, на останньому засіданні міськвиконкому.
<P>За оренду комунальних приміщень всі аптеки Рівного сплачують нині плату в розмірі 10% від вартості приміщення, визначеної експертним шляхом. Однак у місті є три аптеки, які обслуговують пільговиків — ветеранів, чорнобильців та ін., тобто продають їм ліки зі знижками. Власники цих аптек звернулися до міської влади за зменшенням орендної ставки. Адже, як пояснив заступник міського голови Сергій Васильчук, торішня постанова Кабміну передбачає для таких фармацевтичних закладів плату в розмірі 2%, яка стосується лише площ, зайнятих під надання послуг пільговикам. Однак міська влада запропонувала їм встановити орендну плату в розмірі 5% на всю орендовану площу.
<P>— Приміром, аптека на вулиці Поштовій, 2 раніше сплачувала 7,5 тисячі гривень на місяць, а після встановлення орендної плати, виходячи з експертної оцінки, — це вже 28 тисяч гривень, — переконував членів міськвиконкому п.Васильчук. — Тобто навіть встановивши їй 5% орендної плати, ми матимемо удвічі більше, ніж раніше, надходжень до бюджету.
<P>Зі слів заступника міського голови Світлани Богатирчук-Кривко, пільговим продажем ліків аптеки займаються дуже неохоче, тому їх у місті й небагато.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса