Новини

“Археологічні розкопки” на рівненському смітнику.

<P>Комунальники та міліціонери шукають людське тіло. Але в якому воно зараз стані — всі лише здогадуються.
<P>Працівники комунальних служб разом із міліціонерами досі шукають на сміттєзвалищі тіло чоловіка, якого вбили ще 6 квітня. Чи вдасться їм знайти його — невідомо. “ГАЗЕТА” писала про вбивство рівнянина у власній квартирі на вулиці Княгині Ольги обласного центру. Тоді п’ятеро його п’яних гостей жорстоко побили господаря, а тіло скинули у контейнер для сміття.
<P>Тижневі пошуки міліціонерів після того, як підозрювані зізналися у вбивсті, закінчилися нічим. Не виключено, що затримані могли й дезінформувати правоохоронців. А щоб вести слідство далі та пред’явити обвинувачення, необхідно ідентифікувати тіло.
<P>Під час транспортування сміття з міста на звалище спецмашина його неодноразово спресовує. Потім, коли вміст викидається, грейдери одразу підхоплюють його та розкидають рівномірно на площі у середньому до ста метрів. У результаті від відходів утворюється кислота. За словами начальника кримінального розшуку УМВС України в Рівненській області Василя Забейди, якщо тіло пролежить під сміттям хоча б два тижні, воно просто згоряє. Залишаються лише кістки.
<P>Зараз спільно з міліціонерами тіло убитого шукають робітники спецмедбригади, яка створена при спецкомбінаті. Остання установа підпорядкована міському управлінню ЖКГ. Розкопки провели до глибини шести метрів, проте нічого так і не знайшли.
<P>Як стверджує начальник міського управління житлово-комунального господарства Юрій Собчук, у бригаді працює до десяти чоловік. Спецмедбригада допомагає також міліціонерам та слідчим прокуратури витягувати тіла загиблих із підвалів, горищ чи як-от, відривати їх на сміттєзвалищі.
<P>— Таке дуже рідко буває, щоб працівники спецмедбригади шукали тіло на смітнику ось уже другий тиждень, — розповідає пан Собчук. — Частіше їх просять допомогти витягнути тіла з підвалів та транспортувати невпізнаних у морг Бюро судмедекспертизи. Для таких справ щорічно з міського бюджету виділяються кошти у сумі 180 тисяч гривень.
<P>Навіть якщо комунальники таки знайдуть рештки людського тіла, то хоч і нелегко, але все-таки можна на основі них впізнати особу. Для цього й існують експерти-криміналісти.
<P><STRONG>Сергій ПАНФІЛОВ</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса