Новини

“Авангардом” зацікавились інвестори

<P>Потенційний інвестор розглядає можливість вкласти кошти в реконструкцію трибун міського стадіону “Авангард”. Крім того, знайшлися бажаючі побудувати ще один великий спорткомплекс на околиці Рівного.
<P>Нещодавно стало відомо про інвестора, зацікавленого у реконструкції міського стадіону “Авангард”. За словами начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому Сергія ШЕВЧУКА, розглядається можливість інвестування в реконструкцію північної та південної трибун (так звані віражі). Є варіант, що спортивні школи, які розміщуються в підтрибунних приміщеннях, перенесуть під одну з трибун, приміщення під іншою можуть надати інвестору в оренду. Крім того, існує проект створення надбудови, де розмістять фітнес-центр, міні-готель для спортсменів тощо. Говорити про щось конкретніше можна буде після того, як проект, запропонований інвестором, підтримає міська влада, — наголошує Сергій Шевчук.
<P>Наразі на головній спортивній споруді міста триває реконструкція, повідомили з інформаційно-аналітичного сектору Рівнеради та міськвиконкому. Роботи, заплановані на цей рік, стверджують чиновники, наближаються до завершення.
<P>За рішенням сесії Рівнеради, з бюджету розвитку на реконструкцію трибун для гядачів стадіону “Авангард” у 2007 році виділено 1,4 мільйона гривень, розповів Сергій Шевчук. Невдовзі планують завершити реконструкцію шести секторів. Але з’ясувалося, що необхідно доробити раніше не заплановане. Зокрема, водовідвід, парапети, східці для суддів тощо. На це попросили з бюджету ще 200 тисяч гривень. На липневій сесії міської ради гроші пообіцяли. Тобто цьогоріч на реконструкцію “Авангарду” місто витратить 1,6 мільйона гривень. Крім трибун, цього року планують оновити й центральний вхід та зробити нову огорожу. Роботи в секторах планують завершити до другого вересня. Наразі освоєно 1,15 мільйона гривень виділених коштів.
<P>Що ж до подальшої реконструкції, то побудують котельню для обігріву підтрибунних приміщень, де займаються вихованці кількох спортшкіл. Після цього — ремонт підтрибунних приміщень та легкоатлетичних доріжок.
<P>— Реконструювати стадіон необхідно, адже спорт має чимало прихильників. Споруду можна використовувати не лише для спортивних змагань, а й для інших масових заходів. Крім того, нині місто має гостру потребу в ігровому залі, адже маємо потужні команди, яким він необхідний (“Полісянка”, “Реґіна”, “Пульсар”, МФК “Рівне” тощо), — підкреслив Сергій Шевчук.
<P>Є бажаючі побудувати спорткомплекс біля Пагорба Слави
<P>Невдовзі може розпочатися будівництво великого спорткомплексу на вулиці Костромській неподалік Пагорба Слави у Рівному.
<P>— Міська рада на липневій сесії вирішила виділити під це земельну ділянку загальною площею 120 тисяч квадратних метрів. Її розділять на три частини та нададуть забудовникам в оренду через конкурс, — розповів виконувач обов’язків начальника управління земельних відносин Іван ОЧЕРЕДЬКО. —Одна — 60 тисяч квадратних метрів, дві — по 30 тисяч, аби інвестору було зручніше її освоїти. У майбутньому спорткомплексі буде все, що лише забажає душа любителя спорту: футбольне та хокейне поля, тенісний корт, поле для регбі, доріжки для картингу, боулінг-клуб, фітнес-центр, кінотеатр. Споруджувати комплекс може один або кілька інвесторів. Зацікавлені вже є, вони мають проект для його затвердження, потрібно ще оформити необхідні дозвільні документи, технічну документацію. Це може зайняти 2–3 місяці. Після цього проект буде винесено на розгляд сесії, проведуть конкурс, зазначає Іван Очередько.
<P>Наразі керівник управління відмовляється розголошувати подробиці, які стосуються потенційного інвестора, лише повідомив, що той немісцевий.
<P>Наталія НИРКОВА

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса