Новини

Автобусні квитки стануть дешевшими?

<P>Чи не єдину хорошу новину для рівнян, які майже щоденно дізнаються про чергове підвищення цін, підготували працівники обласного відділення Антимонопольного комітету України. Провівши планову перевірку на центральному автовокзалі Рівного, «антимонополісти» виявили безпідставні нарахування на послуги автостанції.
<P>— Сплата автостанційного збору залежала від протяжності маршруту, — пояснив голова обласного АМКУ В’ячеслав Біліба. — Це неправильно, адже послуги автостанцією надаються для кожного відправлення однакові, незалежно від того, проїде автобус 10 км чи 100 км. На вимогу відділення тепер відстань перевезень з розрахунків має бути виключена.
<P>На думку пана Біліби, до рекомендацій автостанція дослухається (інакше можуть бути штрафи). Єдина затримка — за паперовою роботою, на це піде тиждень-два. Адже тепер підприємство повинне переукласти угоди з усіма приватними перевізниками на приміських і внутрішньообласних маршрутах, які відправляються з автовокзалу. Нові розрахунки, як сподіваються в АМКУ, будуть дешевшими для перевізників і, відповідно, для пасажирів.
<P>А тим часом обласна Асоціація перевізників вже подала прохання про підвищення тарифів. Перевізники пояснюють необхідність подорожчання проїзду зростанням цін на пальне. Чиновники, до яких потрапило те подання, із рішенням не поспішають, так що бюрократичні процедури дозволять рівнянам ще місяць-другий їздити за звичною ціною.
<P><STRONG>Сергій ШТУРХЕЦЬКИЙ.</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса