Новини

АЗОТ вирішив заморозити рівнян на зло уряду

<P>24 грудня відбулося засідання обласного штабу координаційної роботи із забезпечення природним газом споживачів регіону.
<P>Станом на 23.01.2006 року перевищення лімітів газу по області склало 1,7 млн.м3 . По добових обсягах споживання природного газу в області із 1,7 млн.м3 перебору доля населення становить 1,6 млн.м3, або 94%. Голова обласної державної адміністрації дав відповідні доручення головам райдержадміністрацій, міським головам, голові правління ВАТ „Рівнегаз”, начальнику Рівненського лінійно-виробничого управління магістральних газопроводів „Львівтрансгаз” на виконання Урядової телеграми від 23.01.2006 р. та в зв’язку зі значним зниженням температури повітря в області, а також з метою недопущення розбалансування газотранспортної системи держави скоротити з 24.01.2006 використання природного газу в районах (містах) на 15% відносно обсягів споживання станом на 21.01.2006.
<P>Керівництво облдержадміністрації звернулося до керівників підприємств області з проханням добровільно обмежити споживання газу. Відтак, генеральний директор ВАТ „Волинь – цемент” Сергій Царук з розумінням поставився до існуючої проблеми та обмежив споживання природного газу підприємством на понад 1 0 0 тис.м3, вивівши з експлуатації одну піч. Натомість генеральний директор ВАТ „Рівнеазот” Михайло Заблуда категорично відмовився виконувати рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо обмеження споживання природного газу на 600 тис.м3 і дав доручення збільшити його споживання.
<P>Голова облдержадміністрації Василь Червоній, з метою недопущення зменшення подачі газу для потреб населення, дав доручення начальнику Рівненського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів УМГ „Львівтрансгаз” ДК „Укртрансгаз” НАК „Нафтогаз України” Богдану Булику на виконання рішення обласної комісії з питань ТЕБ та НС примусово обмежити споживання природного газу ВАТ „Рівнеазот” на 600 тис.м3. Газопостачання населення, об ` єктів життєзабезпечення та організацій житлово-комунального господарства області відповідно до протокольного рішення комісії з питань ТЕБ та НС буде безперебійним.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса