Статті

Бакалаври не хочуть доучуватись у Києві.

<P>Державна акредитаційна комісія (ДАК) Міністерства освіти та науки України анулювала ліцензію Київського університету права НАН України для Навчально-консультативного пункту у м. Рівному (серії АБ №175089) на підготовку спеціалістів зі спеціальності 7.060101 “Правознавство” за заочною формою навчання через порушення ліцензійних умов надання освітніх послуг у сфері вищої освіти. Відповідним рішенням ДАК передбачено припинити освітню діяльність цього структурного підрозділу.
<P>Директор Рівненської філії Київського університету права Дмитро Диновський повідомив “ГАЗЕТІ”, що Навчально-консультативний пункт Київського університету права (НКП КУП) підпорядкований не йому, а напряму Києву. (Тобто виходить, що два заклади працювали ніби паралельно). Мовляв, заклад мав ліцензію на заочну форму навчання, але його керівник не мав права брати документи на післядипломну освіту людей.
<P>Тим часом директор НКП КУП Богдан Яськів наголошує на тому, що в НКП є всі необхідні документи.
<P>— У закладу є ліцензія за ІІІ рівнем акредитації до 2009 року, — каже він. — НКП — це структурний підрозділ КУП без права юридичної особи. Зараз 45 студентів і 38 стаціонарників, яким нещодавно видали дипломи бакалавра, стоять перед фактом, що не отримають спеціаліста.
<P>І Дмитро Диновський, і Богдан Яськів сходяться на тому, що студентам треба надати можливість довчитися. Тим часом студенти занепокоєні, чи не доведеться їм переводитись у Київ, аби завершити навчання. Вони написали лист міністру освіти та науки Станіславу Ніколаєнку з проханням “дозволити завершити навчання на базі НКП Київського університету права НАН України у Рівному, який має ліцензію за ІІІ рівнем акредитації”.
<P>Студенти-бакалаври, яким буквально два тижні тому видали дипломи заочної форми навчання, кажуть, що їхати у Київ і там далі вчитися дорого: і проживання, і харчування забере останню копійку. Днями з цього приводу відбулись збори студентів і батьків за участю депутатів облради. Вони ухвалили звернення до Президента, облдержадміністрації, міської та обласної рад.
<P><STRONG>Степан МОЛЧАН</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса