Новини

Без угоди про вивезення сміття підприємцям Рівного не даватимуть дозвіл на облаштування магазинів

<P>Щоб отримати дозвіл на облаштування офісів і магазинів спочатку треба пред’явити управлінню містобудівництва та архітектури угоду на вивезення сміття. Таке нововведення чекає на підприємців уже зовсім скоро, переконують члени Рівненського виконкому.
<BR>«Я вже не вперше звертаюся до членів виконкому та до керівників управління містобудування та архітектури з пропозицією не надавати дозвіл на реконструкцію приміщень, поки підприємці не заключать договір з ЖКП про вивезення сміття, — зауважив начальник міського управління житлово-комунального господарства Юрій Собчук. — Треба давати дозволи тільки після того, як вони принесуть договір. Тоді й під час реконструкції будівельне сміття вивозитимуть вчасно».
<BR>Деякі з членів виконкому зауважили, що таке рішення потрібно прийняти. Та коли саме цим вони займуться, так і не визначилися. Натомість заступник начальника управління містобудування та архітектури Леонід Немоловський запевнив, що пропозицію Юрія Собчука в управлінні вже розглянули і найближчим часом втілять у життя.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса