Новини

Безкоштовні лічильники на газові плити не встановлюють.

<P>Відтоді, як голова Національної комісії регулювання електроенергетики Валерій Кальченко повідомив про безкоштовне встановлення споживачам лічильників, у ВАТ “Рівнегаз” щодня реєструється до 20 заяв від рівнян.
<P>Утім, задовольнити бажання всіх, на жаль, у “Рівнегазі” поки не можуть. Як завжди, причина банальна — відсутність коштів. Як повідомив перший заступник голови правління ВАТ “Рівнегаз” Богдан Труш, із 1 червня цього року затверджена програма оснащення житлового фонду Рівненської області лічильниками витрати природного газу та забезпечення достовірного обліку на 2006–2008 роки.
<P>Реалізовуватиметься вона у три етапи. На першому, тобто цьогоріч, передбачено безкоштовне встановлення лічильників у тих житлових будинках, де газ використовується комплексно: для обігріву помешкання із встановленою також газовою плитою. Себто, для споживачів, будинки яких не підключені до системи централізованого теплопостачання і мають автономну систему опалення. Оскільки встановлення безкоштовних лічильників закладене у підвищені тарифи на газ із 1 липня, то в подальшому, в міру надходжень коштів після сплати населення за спожитий газ, розглядатиметься можливість облаштування приладами обліку й для решти споживачів.
<P>За словами пана Труша, не виключено, що згодом надійде відповідний документ про першочергове забезпечення лічильниками пільгових категорій. І вже в поточному році вдасться встановити безкоштовно прилади обліку газу для цих верств населення. А поки рівнянам, які бажають мати дармовий лічильник тільки на газову плиту, залишається лише сподіватися на виконання обіцянок, які підтверджені, як не прикро, нормативними документами.
<P>P.S. Залежно від типу, газовий лічильник сьогодні коштує від 200 грн, а вартість монтажу його залежно від складності робіт починається із суми в 170 грн. Відтак, у підсумку — мінімум 400 грн.
<P><STRONG>Світлана КАРАЧУН, Лідія ДАЦЮК </STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса