Новини

Безкоштовний семінар для жителів багатоквартирних будинків

Завтра, 4 червня, о 10.00 в інформаційно-просвітницькому просторі Info Hub (м. Рівне, Словацького, 3а) відбудеться семінар для усіх бажаючих на тему “Управління багатоквартирним будинком: кому і навіщо це потрібно?”, пише Рівне1.

Під час семінару Сергій Пінчук, експерт з ЖКГ, поділиться із зацікавленими мешканцями Рівного досвідом з ефективного управління багатоквартирними будинками. Дуже великий інтерес і багато питань викликає ця тема, так як мешканці будинків мають визначитися з найбільш прийнятною для них формою управління вже за місяць! Згідно Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» до 1 липня 2016 року усі багатоквартирні будинки, які перебувають на балансі ЖКП, мають прийняти рішення про управління будинком: обрати управляючу компанію або створити об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ).

У Рівному із понад 1400 багатоповерхівок ОСББ створено лише у близько 300. Протягом місяця мешканці понад 1000 багатоповерхівок Рівного мають провести загальні збори та вирішити, що робити з їхнім будинком.

Під час семінару учасники дізнаються:

– кому належать багатоквартирні будинки

– що таке управління та які послуги мають надаватися в будинку для його належного утримання

– проведення поточного і капітального ремонтів, реконструкції, реставрації, технічного переоснащення спільного майна багатоквартирного будинку

– як розпоряджатися спільним майном: існуючі форми управління будинком і переваги кожної з них

– як провести збори по визначенню форми управління будинком

– визначення управителя та його повноважень, порядок відкликання управителя, затвердження та зміну умов договору з управителем;

– визначення плати за обслуговування та утримання будинку.

Захід організований в рамках Школи відповідального рівнянина.

Для участі у семінарі потрібно зареєструватися, заповнивши анкету: https://goo.gl/xgAXbO або зателефонувавши за номером 0506978118 (Оксана). Участь безкоштовна.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса