Новини

“Біле озеро” згуртувало молодь з усіх регіонів України

<P>«Молодь, мистецтво, екологія» — під таким гаслом пройшов VІІ Всеукраїнський молодіжний мистецький соціально-екологічний фестиваль „Біле озеро” у Кузнецовську.
<P>Протягом чотирьох днів, з 27 по 30 липня, творча й небайдужа молодь з Харкова, Сум, Донецька, Миколаєва, Вінниці, Києва, Запоріжжя Одеси, Сімферополя, Чернігова, Луцька, Львова та інших регіонів України демонструвала свої таланти на „фестивальній галявині”.
<P>Головними організаторами свята традиційно виступили ДП НАЕК „Енергоатом”, Рівненська АЕС, Фонд сприяння розвитку мистецтв, республіканський культурно-освітній центр „Молодь України”.Фестиваль проводився за сприяння Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства культури та туризму України, Рівненської обласної держадміністрації, Володимирецької райдержадміністрації та міської ради Кузнецовська.
<P>Гостям та учасникам фестивалю була запропонована цікава, насичена програма. Відкривало свято мистецьке соціально-екологічне дійство „Чисте довкілля”. Адже основним лейтмотивом заходу є збереження природи. З метою пропагування здорового способу життя були проведені такі соціально значимі акції, як „Антинаркотик”, „АнтиСНІД”, ”Наркотикам-НІ! Здоровўю-ТАК!”, “Твоє життя- твій вибір!” Весь цей час на фестивальній галявині працював “Екомагазин”, який особливо припав до вподоби малечі, адже тут фестивальні гроші „еко” (які видаються в обмін на зібране довкола сміття) можна було обміняти на пам’ятний сувенір.
<P>Цікавими для відпочиваючих були виставки мистецьких робіт творчої молоді та проведення майстер-класів.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса