Новини

Більше 40 мешканців Рівного вже одержали дозвіл на встановлення автономного опалення за новою схемою

<P>Близько 200 прохань надати дозвіл на оформлення автономного опалення у квартирах надійшло до міжвідомчої комісії від початку її роботи. Про це повідомив начальник міського управління житлово-комунального господарства Юрій Собчук. За його словами, більше сорока громадян вже отримали позитивну відповідь.
<P>Водночас Юрій Собчук додав, якщо людина має можливість за власні кошти встановити необхідне обладнання, кредит у ДП “Газ-тепло” брати необов’язково. За його словами, газопостачальники нададуть кредит на облаштування автономного опалення навіть у випадку, коли людина має заборгованість за теплопостачання.
<P>Як наголосив начальник міського управління житлово-комунального господарства, заміна централізованої системи опалювання на автономну передбачається передусім у будівлях із димовими каналами.
<P>”У будинках, де каналів немає, управління надаватиме дозволи лише на весь під’їзд чи стояк, — зазначив Юрій Собчук. — Якщо ж домовитись із сусідами не виходить, колегія готова розглянути заяви у індивідуальному порядку”.
<P>Наприкінці лютого у Рівному створена міжвідомча комісія, яка видає громадянам дозволи на встановлення автономного опалення. У той же час ДП НАК “Нафтогаз України” “Газ-тепло” розпочало надавати мешканцям Рівного кредити терміном на 5 років для встановлення у кредит двоконтурного котла, батарей і пластикових вікон.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса