Новини

Бізнесу заважають чиновники… і сам бізнес

<P>Таку тезу озвучив у понеділок на колегії облдержадміністрації начальник Головного управління економіки та інвестиційної діяльності облдержадміністрації Ігор ТИМОШЕНКО.
<P>Сьогодні в Рівненській області зареєстрована 51 тисяча суб’єктів малого підприємництва. Їх чисельність, за словами пана Тимошенка, у порівнянні з минулим роком практично не змінилася, але різна у різних районах. У Дубні показник їх кількості на 10 тисяч населення становить 50, у Володимирецькому районі — у 8 разів менше.
<P>— Найбільше турбує те, що в деяких районах досі не діють єдині дозвільні офіси для створення і реєстрації підприємницької діяльності, — акцентує пан Ігор. — Їх досі немає в Острозькому, Дубенському, Сарненському районах. Крім цього, діють тіньові схеми виплати заплат. Так, середня зарплата у суб’єктів малого підприємництва становила на початок року 463 гривні, що вдвічі менше середнього показника на той час в області.
<P>Ігор Тимошенко наголосив на інертності керівників-підприємців в отриманні грантів, залученні інвестицій для розвитку власного бізнесу. Сказав, що практично з жодного району об’єкти малого підприємництва не подали в обладміністрацію заявок на програми відшкодування відсотків по кредитах на розвиток бізнесу, інноваційних проектів.
<P>— Із початку року ми виявили 3382 незареєстровані наймані особи під час перевірок суб’єктів приватного підприємництва, — розповідає в.о. голови Державної податкової адміністрації в області Анатолій СТАШКО. — Ми провели з початку року 300 рейдів-перевірок, і в усіх випадках у бізнесових структурах були зафіксовані порушення.
<P>Олена ТОЛОЧИК

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса