Новини

„Блок Ющенка набере не менше третини голосів на Рівненщині”, – голова РОО НРУ

<P> Не менше третини голосів набере „Блок Віктора Ющенка „Наша Україна” на Рівненщині. Впевненість у цьому висловив голова Рівненської обласної організації Народного Руху України Валентин Королюк.
<P> Про це повідомили з прес-служби РОО НРУ.
<P> “Той електоральний пласт, який голосував на президентських виборах за Віктора Ющенка, зараз певною мірою розпорошений, а деяка частина прихильників Президента розчарувалась. Однак я впевнений, що амбіції політиків не стануть на заваді об’єднанню демократичних сил у місцевих радах”, наголосив голова РОО НРУ.
<P> Щодо співпраці НРУ з БЮТ, то Валентин Королюк зазначив, що він сподівається, що не використовуватимуться “чорні технології”, здоровий глузд переможе. “І навіть якщо не буде об’єднання до виборів, і Блок В.Ющенка, і БЮТ будуть іти паралельними шляхами до спільної перемоги. Можливо, ми конкуренти, але не противники. Опонент у нас один: кучмізм, реванш якого зараз може набути реальних обрисів. Єдиний вихід з цієї ситуації – своєю роботою на благо України довести спроможність „помаранчевої” команди брати на себе відповідальність за долю країни”, – наголосив Валентин Королюк.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса