Новини

Близько сотні скарг про домашнє насильство у рівненських сім’ях щороку фіксують громадські організації

<P>Жертви домашнього насилля — жінки та діти, констатують рівненські чиновники в Міжнародний день прав людини. Члени громадських організацій розповідають хоч ситуація в Рівному не критична, втім кількість жертв насилля та торгівлі людьми збільшується.
<P>Близько сотні звернень щороку — така статистика громадських організацій про домашнє насильство у Рівному. Однак, запевняє голова Рівненського громадського об’єднання «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка» Лариса Гунько, далеко не про всі факти стає відомо, адже люди неохоче виносять сміття з власної хати.
<P>У Рівненських чиновників інші цифри — за цей рік їм стало відомо лише про два факти насильства у сім’ї. В обох випадках, запевняє начальник відділу правового та соціального захисту дітей служби у справах дітей Рівненського міськвиконкому Інна Самолюк, вже вживаються заходи. Така розбіжність у кількості звернень до чиновників та громадських організацій — чи не найбільша проблема, пояснюють спеціалісти. Кризові сім’ї не знають кому можна довірити свої проблеми.
<P>16 днів боролись активісти проти насилля в Україні. Розповідають, в рамках одноіменної акції провели чимало заходів. З’ясували найбільші проблеми країни: 12 відсотків дітей трудових мігрантів, розповідають співорганізатори акції — скоюють злочини, самі ж українці подекуди стають живим товаром. Члени громадських організацій та рівненські чиновники пояснюють, у вирішенні цих проблем має брати участь кожен рівнянин, а відтак закликають допомагати критичним сім’ям, не бути байдужими до жебраків, повідомляти міліцію про усі факти насилля.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса