Новини

Борис Тарасюк переконаний, що Україна буде з газом

<P> Перебуваючи у Рівному, Міністр закордонних справ України Борис Тарасюк повідомив місцевій пресі, що переконаний у тому, що Україна буде з газом.
<P> Як повідомив Борис Тарасюк, українська сторона має серйозні аргументи з відстоювання своєї позиції. Міністр закордонних справ сподівається, що обидві сторони уникатимуть різких заяв при вирішенні цього конфлікту.
<P> Щодо зовнішньої політики України упродовж 2005 року, Борис Тарасюк повідомив, що вдалося вирішити проблеми, які не вирішувалися роками: по-перше, це надання Україні статусу країни з ринковою економікою, а це збільшить прибутки українських компаній та створить додаткові робочі місця; по-друге, це початок переговорів про спрощення візового режиму для українців. Також укладено нову угоду з ЄС, де закладено формулу на перспективу про членство України в Євросоюзі. Нового формату набули у 2005 році й взаємини України з НАТО.
<P> За словами Бориса Тарасюка, упродовж 2005 року міністерству закордонних справ України вдалося звільнити 63-х моряків та повернути українцям, які працювали за кордоном, близько 280 тисяч доларів.
<P> Щодо своєї партійної діяльності, Борис Тарасюк повідомив, що за 2,5 роки вдвічі зросла кількість членів партії та партійних осередків. Нині Народний рух активно розвивається на сході країни.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса