Новини

Боєприпаси підриватимуть. Людям обіцяють компенсувати збитки

<P>Рівненська облдержадміністрація спільно з Міністерством Оборони України просять Кабінет Міністрів України внести в проект Державної програми утилізації звичайних видів боєприпасів розділ соціального захисту населення, що мешкає навколо полігонів.
<P>Таке рішення було прийняте після особистої зустрічі голови Рівненської облдержадміністрації Віктора Матчука з міністром оборони Анатолієм Гриценком.
<P>— «Ми обоє розуміємо, що повністю припинити утилізацію не можна, адже боєприпаси непридатні до використання і транспортувати їх також не можна, — сказав на своїй прес-конференції минулого тижня п.Матчук, — але в жодному випадку вибухи не повинні завдавати проблем людям, мешканцям довколишніх сіл.
<P>Після клопотання облдержадміністрації перед Міністерством оборони заступник міністра розпорядився створити комісію щодо вирішення проблеми з утилізацією боєприпасів на Рівненському полігоні. Після перевірки комісія рекомендувала ЗАТ «Трансімпекс», щоб зняти соціальну напругу, надати допомогу жителям селища Мала Любаша, якої вони потребують. Окрім того, керівництво «Трансімпексу» зобов’язане провести експертизу дії повітряно-ударної та сейсмічної хвилі в умовах полігона та поінформувати про це людей, а також повідомляти про початок проведення робіт з утилізації боєприпасів.
<P>Постійній комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області рекомендовано розглянути питання про продовження робіт з виконання контракту Державного оборонного замовлення з врахуванням пропозицій та приписів контрольних органів. Дата проведення засідання комісії ще не визначена.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса