Новини

Браконьєра, який ловив сітками рибу, підозрюють у скоєнні інших злочинів

<P>Два порушника, які ловили рибу сітками, затримано на річці Корчик під час рибоохоронного рейду на території Корецького району.
<P>Для того, щоб не користуватися човном, порушники вигадали метод, коли за допомогою довгої шнурівки перегороджували сітками річку. Живу рибу, яку вилучили в браконьєрів, випустили назад у річку.
<P>Натомість в селі Городище цього ж району на водоймі затримали відразу 5 браконьєрів, які встигли поставити сітку та заховати човен. Під час встановлення осіб в інспекторів виникла підозра, що двоє учасників цього злочинного угрупування мають проблеми не тільки з природоохоронним законодавством. Тому інспектори викликали слідчо-оперативну групу Корецького райвідділу міліції, яка також не змогла встановити особу одного з затриманих.
<P>Щоб з’ясувати його причетність до інших злочинів, браконьєра помістили до приймальника-розподільника. Як з’ясувалося, другий правопорушник тривалий час ухилявся від проходження військової служби. Про це повідомила керівник прес-служби обласної Держрибохорони Надія Шидей.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса