Новини

Братик та сестричка із четвірні потребують імуностимулюючих ліків

<P>Двоє малюків сім’ї Бутків, у якій 30 листопада народилися четверо діток, продовжують боротися за життя під наглядом медиків у Рівненській обласній дитячій лікарні.
<P>Батьки засмучені, що Богдану і Владиславі не стає ліпше.
<P>— Так важко, діти досі в лікарні. Потрібно багато ліків, але ми купуємо все, що пишуть у рецепті лікарі. Уже отримав допомогу від міської влади, трохи більше дванадцяти тисяч гривень. З допомоги від влади у 15 тисяч гривень вирахували майже три тисячі податків, — розповідає батько дітей Сергій Бутко. — У дітей пневмонія, вони дуже слабкі, потрібно негайно ввести ліки, щоб підтримувати імунітет. Їх продають лише у Києві. Кожна ампула по 850 гривень, а потрібно шість. У дітей імунна система не розвинена, вона розвивається вже після третього місяця життя. За цими ліками у Київ їздив учора.
<P>Днями Сергій Бутко побував на особистому прийомі у голови Рівненської облдержадміністрації Віктора Матчука. Зі слів молодого татуся, губернатор пообіцяв допомогти.
<P>— Так, голова сказав, що допомога йтиме у лікарню, грошей на руки нам не даватимуть, — долучається до розмови Ольга Бутко. — Ніби купуватимуть потрібні ліки. Це все відбуватиметься через прес-секретаря, але як саме — ми не знаємо. Щодня медики пишуть цілий список що потрібно купити. Одного дня список на 500 гривень, іншого на 400.
<P>Ольга крізь сльози розповідає, як болісно провідувати діток у лікарні:
<P>— Дуже важко дивитися на дочку — у неї набряки. Але донечка усе розуміє. Сергій попросив, щоб вона відкрила очки і Владислава подивилася на нас.
<P>— Діти реагують, вони чують, бачать. Я приїжджаю й розмовляю з ними, це дуже важливо, — продовжує Сергій. — У неділю з Олиною мамою їздили у Почаїв, молилися за дітей, поставили свічку, ікони купили.
<P>Головний лікар Рівненської обласної дитячої лікарні Віталій Бойко каже, що стан хлопчика стабільний з позитивною динамікою:
<P>— Хлопчик продовжує перебувати у відділенні патології новонароджених, він від’єднаний від апарата штучної вентиляції легень. Стан дівчинки — стабільно важкий, вона знаходиться у відділенні інтенсивної терапії новонароджених, під’єднана до апарата штучної вентиляції легень.
<P>Лікуючий лікар з відділення патології новонароджених обласної дитячої лікарні Олександр Шевчук зазначив, що у дітей глибоко недоношеного стану пневмонія розвивається у 99 відсотках випадків:
<P>— Годуємо дітей через зонд спеціальною сумішшю. Якби у матері було молоко, то годували б материнським, але знаю, що вона сама у важкому стані, — молоко у неї зникло. Глибоко недоношеним дітям потрібно вводити препарати, які допомагають імунній системі організму. Ми сказали батькам, якщо вони мають змогу, купити пентаглобін. Це ліки німецького виробництва. В лікарняних аптеках та аптеках у місті їх не продають, вони є у продажу лише у кількох аптеках Києва. Є вітчизняний аналог, проте він недостатньо очищений і не настільки дієвий. До позавчорашнього дня практично усіма медичними препаратами та предметами догляду дітей забезпечувала лікарня. Тепер батькам потрібно буде самим купувати потрібні ліки, запаси лікарні практично вичерпані.
<P>Рахунок для благодійної допомоги відкрито у філії АКБ “Імексбанк” у м. Рівному
<P>Бутко Ольга Миколаївна, рахунок 26205005343000
<P>МФО 333700
<P>ЗКПО 2881509062
<P>Валютний рахунок
<P>Для швидкого зарахування коштів на рахунок рекомендовано використовувати банки-кореспонденти АКБ “ІМЕКСБАНКУ”.
<P>Для переказів у доларах США-USD
<P>Beneficiary : acc. 26204005343001
<P>BYTKO OLGA
<P>Address — Rivne, Ukraine
<P>Bank of Beneficiary JSCB IMEXBANK
<P>Odessa, UKRAINE
<P>Swift : IMEXUA2X
<P>Branch 05000
<P>Correspondent bank : CITIBANK N.A. NEW YORK, USA
<P>SWIFT CODE: CITIUS33.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса