Новини

Будівництво бізнес-центру студентам не заважатиме, – підприємці

<P>Підприємці, які здійснюватимуть будівництво поруч з одним з корпусів Рівненського державного гуманітарного університету , запевняють, що їх дії законні. Протягом року вони працювали над цим проектом, тому жодного конфлікту щодо будівництва не вбачають.
<BR>За землю вже три роки оренду виплачують , з подальшим правом викупу. Та й усі дозволи є.
<P>Підприємець Ольга Бруханська, стверджує, що будівництво буде сучасним, тому студентам не заважатиме. Окрім того, бізнес-центр, це ще й нові робочі місця, для тих же студентів. Страйкуючим, підприємці радять зі скаргами звертатися в управління архітектури, та міськвиконком. Викладачі в свою чергу стверджують, що у ректораті готують звернення до прокуратури. Якими будуть їх подальші дії, в разі відмови, освітяни ще вирішують.
<P>Нагадаємо, що стихійний страйк влаштували сьогодні студенти та викладачі гуманітарного університету, виступаючи проти будівництва нового бізнес-центру, поруч зі своїм корпусом. Вони переконані, що дана територія належить університету, а підприємці заволоділи нею незаконно. Окрім того, це будівництво заважатиме навчальному процесу (в корпусі навчається 920 студентів), і позбавить студентів “останньої лавки та квітучого дерева”. Тому викладачі звернулись до керівництва університету з проханням втрутитися у будівництво.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса