Статті

Будівництво на Соборній призупинилось.

<P>Будівництво виходу з підземного торгового центру на вулицю Гетьмана Полуботка в Рівному ніяк не може закінчитися — не вистачає коштів.
<P>Доведеться чекати до закінчення календарного року. Хоча, та частина переходу, що від Залу камерної та органної музики й до Театральної площі, ймовірно, вже працюватиме. Як повідомив головний інженер управління капітального будівництва Рівненського міськвиконкому Леонід Немоловський, щоб здати об’єкт в експлуатацію, потрібно 18 млн грн: — Наразі освоєно лише 880 тисяч. Тому, якщо міській владі вдасться переломити ситуацію з фінансуванням, то 31 грудня — реальний термін.
<P>Рівняни в такому разі можуть отримати новорічний подарунок у вигляді нових входів-виходів із вулиць Шкільної, Замкової, Полуботка, Соборної. Це значно полегшило б походи базарами, що в центрі міста.
<P>За словами Сергія Харчука, майстра ТОВ “Інвестжитлобуд” — головного підрядника будівництва, нині проводиться армування основи підлоги підземного переходу. Оскільки трубопровід на Полуботка підходить близько до поверхні землі, внесли корективи в проект: замість пологого спуску — пандуса — зроблять кілька сходинок. Темпи будівництва цілком залежать від його фінансування, а також від можливості швидко придбати запасні частини до імпортної будівельної техніки, яка нерідко виходить з ладу.
<P><STRONG>Валерій ГАРМАТЮК</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса