Коментарі

“Бути зіркою – значить бути сміливою”.

<P>Небайдужих до естрадної пісні зібрав Рівненський театр ляльок минулими вихідними. Уже втретє у нашому місті пройшов фестиваль “Пісенна фієста-2006”. Цьогоріч фестиваль приймав понад 20 молодих виконавців не лише з Рівного та Луцька. Позмагатися у співах приїхали і з сусіднього Житомира та навіть степового Дніпродзержинська. Та дарма, що дорога була далекою, а хвилювання величезним — свято вдалося, і свідками цьому стали повні зали шанувальників молодих талантів.
<P>Організатор фестивалю, композитор Павло Павелко розповів, що цього року формат “Пісенної фієсти” дещо змінився:
<P>— Якщо у минулі роки це був фестиваль, то у 2006-му вирішили провести конкурс, дати можливість виконавцям позмагатися, сповна відчути азарт перемоги. У цьому нам допомогли численні спонсори, які приготували багато призів для всіх учасників. Ми намагалися зробити свято як для глядачів, так і для дітей, що виступали на сцені.
<P>І хоча гран-прі “Пісенної фієти” повезли у Луцьк сестри Уляна та Олена Балани, Рівненщина не залишилась без нагороди. Перше місце з піснею “Сивокрилий птах” виборола Тетяна Ширко з Костополя. У свої 12 років Тетянку вже добре знають по всій Україні, адже вона брала участь у проекті каналу 1+1 “Хочу стати зіркою”, де співала разом з Євгенією Власовою і завоювала друге місце.
<P>Тетяна народилася у сім’ї співаків. Для неї музика — це і навчання, і хобі, і майбутня професія, і, як вона сама зізнається, — увесь світ… Дівчинка вчиться нюансам співу. Вона все запам’ятовує з першого разу, навіть манеру виконання… А пісні свого кумира Вітні Х’юстон виконує з такою ж легкістю, як і свої власні: — Бути зіркою — значить бути сміливою, не боятися, і поводити себе на сцені так, ніби ти і вона — одне ціле. А ще треба володіти мистецтвом пластики, міміки і жестів.
<P><STRONG>Зоряна ГОШОВСЬКА</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса