Новини

БЮТ можуть зняти з виборів у Рівному

<P>Запит до Центральної виборчої комісії та центральних органів партії «Батьківщина» щодо ситуації в Рівненській міській організації цієї партії надіслала міська територіальна виборча комісія.
<P>Про це повідомив 26 січня голова ТВК Михайло Банацький. За його припущенням, якщо конфлікт двох сторін у міській організації партії «Батьківщина» не буде залагоджено, БЮТ може бути знятий з реєстрації на виборах депутатів міської ради та міського голови.
<P>В свою чергу, як повідомили у прес-службі міського виборчого штабу БЮТ, на сьогоднішній день офіційним та легітимним головою міської організації партії “Батьківщина” був, є і залишається Василь Гайчук. Оскільки саме ця людина, згідно з даними Міністерства юстиції є законно обраним головою.
<P>У міському виборчому штабі БЮТ дії Михайла Барнадського (представник міської організації НСНУ) пояснюють тим, що керівник МТВК, у міській організації партії “Батьківщина” вбачає серйозного конкурента на виборах. Тому, саме такі дії Михайла Бернадського, в першу чергу, “на руку” конкурентам БЮТу.
<P>«Крім того, саме через це, – вважають у прес-службі, – на сьогоднішній день без заступника голови залишилася міська територіальна виборча комісія. Представник Партії регіонів Геннадій Красов, який був обраний на цю посаду, склав з себе повноваження. Щоправда, посилаючись на погіршення стану здоров’я».
<P><I>За матеріалами Vgolos.lviv.ua та ЗІК</I>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса