Статті

Чайка відгукнувся на оголошення.

<P>Чотири ящики оголошень, розвішаних на стовпах, будинках, деревах та парканах Рівного, за дорученням міської влади здерли працівники житлово-комунальних підприємств і доставили у кабінет міського голови Віктора Чайки. Комунальники не лише поздирали на вулицях оголошення, а й зателефонували за вказаними у них номерами, щоб дізнатися адреси фірм та підприємців, які порушують санітарний стан міста. За цими адресами підприємцям були розіслані від імені міського голови запрошення на засідання міськвиконкому, в яких грізно повідомлялося, що у разі неявки міська влада діятиме згідно з законодавством, тобто оштрафує кожного на 410 гривень. Погроза подіяла — у вівторок близько тридцяти підприємців слухняно зайшли услід за Андрієм Грещуком радником міського голови і, з усього видно, ідейним натхненником боротьби за чистоту вулиць, у залу, де засідав того дня міськвиконком.
<P>— Оці «жалюзі, захисні ролети», — сердито махав оголошенням перед ошелешеними підприємцями міський голова, — клеять, де попало: на будинках, тролейбусах, стовпах. По 410 гривень штрафу виписуватиму щотижня кожному з вас, якщо побачу ще ці оголошення у невстановлених місцях. А то звикли після останніх виборів ліпити їх, де попало. Тож обійдіть місця, де висить ваша реклама, і самі її поздирайте. Бо якщо це будуть робити наші працівники, ви платитимете штрафи. Працівники ЖКП мають вивісити спеціальні дошки оголошень біля будинків. Туди й вішайте свою рекламу. На перший раз вас попереджаю: не робіть дурниць. Далі дії міської влади будуть більш рішучими.
<P>Питання боротьби з оголошеннями, за словами радника міського голови Андрія Грещука, виникло не випадково. Адже, стверджує він, до 2004 року такого масового обклеювання міста, як нині, не було:
<P>— Якщо й з’являлися десь у невстановлених місцях оголошення, то їх відразу ж знімали. А після останніх виборів, коли деякі партії свою політичну рекламу клеїли прямо на стовпах, будинках, парканах, і інші люди почали розташовувати оголошення у цих же місцях. Це неестетично і затратно. Адже для того, щоб знімати оголошення на тролейбусних стовпах, у КП «Рівнеелектроавтотранс» змушені тримати спеціальну людину, платити їй гроші. Працівників, які займаються здиранням оголошень, змушені мати і ЖКП. Крім цього, після того, як знято оголошення, доводиться перефарбовувати стовпи, ремонтувати фасади будинків. А це додаткові витрати.
<P>Відповідальним за «ведення бойових дій» Віктор Чайка призначив свого першого заступника Олексія Хмилецького. Доручення отримало і міське управління архітектури — має воно розмістити у місті стенди для безплатних оголошень. Що ж, є над чим голову поламати архітекторам — а ну ж, не впишеться в історико-архітектурний ландшафт дошка? Дістався шмат роботи і управлінню житлово-комунального господарства — там створено спецкомісію, яка запрошуватиме на свої засідання порушників санстану і буде їх виховувати. Більше того, за дорученням міського голови, санепідемстанція звертатиме увагу на наявність оголошень у невстановлених місцях і також штрафуватиме порушників порядку — холера не холера, а з цією «заразою» таки робити щось потрібно.
<P><STRONG>Мирослава ШЕРШЕНЬ.</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса