Новини

Чайка вийшов на старт

<P><B>Діючий мер Рівного подав документи у виборчу комісію</B>
<P>Міський голова Віктор Чайка втретє вирушив у похід за право керувати обласним центром. Каже, що вже подав документи у міську Територіальну виборчу комісію для реєстрації кандидатом на посаду міського голови.
<P>Про намір знову боротися на мера повідомив на спеціальній прес-конференції разом з керівником регіонального штабу блоку “Наша Україна” Віктором Матчуком. Власне, у суботу делегати міжпартійного з’їзду цього політичного утворення 169-ма голосами зі 171-го схвалили прагнення Чайки знову очолити Рівне.
<P>Безпартійний мер щодо партизації категоричний. Він не збирається вступати в НСНУ, як і в будь-яку іншу партію. Принагідно міський голова спростував інформацію щодо підтримки “Русского общества” і КПУ на виборчих перегонах. Стверджує, що ні з ким з керівників російського товариства навіть не розмовляв на цю тему.
<P>Лідер “нашоукраїнців” Віктор Матчук, який заради Чайки поступився амбіцями прогнозує гостру боротьбу. Не виключає відкриття кримінальних справ проти себе чи навіть “нашоукраїнського” висуванця у виборчий період через позицію, відмінну від голови облдержадміністрації.
<P>Віктор Матчук зізнався, що крім Чайки, “нашоукраїнці” розглядали кандидатуру директора КП “Рівнеоблводоканал” Володимира Хомка. Висновок їх роздумів не на користь “водника”:
<P>— Не можна призначати фахівця вузької спеціалізації на багатопрофільний напрямок роботи.
<P>Як відомо, майже рік тому у Польщі Чайку прооперували. Нині 65-річний чоловік знову готовий нести важкий тягар рівненського господарства. Діючий міський голова запевняє, що “фізично почувається як треба для виконання функціональних обов’язків”. Отже колишню серцеву недугу вилікували і вона не позначиться на працездатності.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса