Статті

Чайка забирає “Комуненергію” під своє крило.Чайка забирає “Комуненергію” під своє крило

<P><STRONG>Тетяна Казачек раніше очолювала “Комуненергію”, нині — “Теплотранссервіс”. Цікаво, яку посаду обійме вона після об’єднання обох підприємств?
<P>Фотоархів Депутати Рівненської обласної ради розрубали гордіїв вузол, який безрезультатно розв’язували за губернаторства Сороки і Червонія — погодилися об’єднати два обласних теплопостачальних підприємства КТП “Комуненергія” і “Теплотранссервіс” в єдиний майновий комплекс.</STRONG>
<P>Наступний крок — передача єдиного підприємства з реструктуризованими боргами на баланс Рівного, мешканцям якого комунальники забезпечують тепло в оселях. За словами виконувача обов’язків заступника голови облдержадміністрації Володимира Новака, об’єднання дає переваги: скоротяться витрати на утримання адміністративного апарату, зекономляться кошти на електроенергію тощо. Для ефективної підготовки до зими та уникнення рівненського Алчевська Віктор Матчук вбачає єдиний порятунок у злитті підприємств.
<P>Є в цій історії і білі плями. Ситуація з двома підприємствами, одне з яких “Теплотранссервіс”, засноване незрозуміло для чого, дивує голову ОДА:
<P>— Два підприємства надають одну й ту ж послугу. Їх керівники сидять через коридор один навпроти одного, судяться між собою, блокують рахунки і просто не дають підготуватися до зими. Перемовини про передачу комунального підприємства у власність міста зрушились з мертвої точки, коли міський голова Віктор Чайка поставив свої компромісні умови: реструктуризація боргів і, відповідно, прийом з “чистим аркушем”.
<P>Об’єктивно на ситуацію дивиться і голова облдержадміністрації Віктор Матчук:
<P>— Нині неможливо передати підприємство, щоб працювало з нуля. Вихід один — передавати з реструктуризацією боргів. Новий голова обласної ради Олександр Данильчук радіє за комунальників. Каже, що тепер місто візьметься за керування підприємством і забезпечення мешканців теплом і гарячим водопостачанням. — 27 мільйонів гривень боргів списуються, як сьогодні говорили. Усі інші, я думаю, реструктуризуємо на десять років перед ДК “Газ України” і будемо проплачувати. Далі — справа за комунальниками, які влітку і на початку осені мають підготуватися до нового опалювального сезону 2006-2007 років.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса