Новини

Чекали на власне житло 15 років

<P>У Рівному новий п’ятиповерховий будинок, що на вул. Коновальця, 38, у якому двадцять квартир та чотири офіси, здали у п’ятницю. Всі помешкання вже придбані. Рівняни житимуть в одно-, дво-, три-, чотири- та п’ятикімнатних квартирах.
<P>Сім’я Остапців купила тут трикімнатну квартиру. Чекали на власне житло 15 років. Й ось їх мрія нарешті здійснилася.
<P>Олександр та Руслана виховують двох дітей: Андрія та Лізу, задоволені своїм новим помешканням.
<P>— Нам подобається цей будинок, — зауважує Олександр. — Майже щодня я ходив на будівництво й реально знав, що тут робиться. Ні до будівельників, ні до компанії не маємо жодних претензій. Скажу, що вартість, якість й термін виконання робіт — все відповідно.
<P>— Над інтер’єром в квартирі поки що думаємо, — приєднується до розмови Руслана. — Ми дуже щасливі, що маємо своє житло.
<P>Рівнянка Ніна Володимирівна прийшла подивитися дворівневу трикімнатну квартиру, де житиме її донька Тетяна з сім’єю.
<P>— На першому рівні розташовані їдальня та вітальня, на другому поверсі — дитяча, спальня та великий санвузол, — зауважує жінка. — Новий будинок подобається і район хороший. Представник ТОВ “Київська компанія управління активами” Денис Парубець зазначив, що цей будинок постаралися здати до Дня будівельника. А це дещо раніше, ніж планувалося. — Наша компанія будує в Рівному елітний житловий комплекс ще й на вулиці Дворецькій, — продовжує пан Парубець. — Ми будуємо за свої гроші, а потім лише продаємо, тому люди, купуючи квартиру, не ризикують.
<P>Директор Рівненського представництва компанії Юлія Філіпович зазначила, що комплекс з п’яти будинків почали будувати торік влітку, а вже у грудні 2006 року здали перший будинок, а у п’ятницю — другий, тобто кожні півроку новий будинок.
<P>— Останній з цих будинків буде зданий в грудні 2008 року, — каже пані Філіпович. — У новому будинку на поверсі розміщено по чотири квартири, броньовані двері, металопластикові вікна. Рівнянам подобається, ніхто не скаржиться. У дворі будинку облаштували дитячий майданчик.
<P>Кому з квартирної черги пощастить з помешканням?
<P>Однокімнатну квартиру на першому поверсі у будинку на вул. Коновальця, 38 безкоштовно місту передав інвестор відповідно до умов договору. У помешканні кухня обладнана газовою плитою, облаштовані ванна і санвузол, встановлені автономне опалення і лічильники.
<P>Ця квартира, на відміну від інших у цьому будинку, готова повністю: із міжкімнатними дверима, поклеєними шпалерами, вкладеною підлогою. Залишилося вселитися, розставити меблі та собі на радість. Проте щасливчика, який вселиться сюди найближчим часом, ще не визначили.
<P>Напередодні здачі будинку начальник відділу обліку і розподілу житла Рівненського міськвиконкому Юрій Щербаков зауважив, що поки що жодної інформації щодо передачі квартири немає: — Наглядова рада з розподілу соціального житла, куди входять депутати, начальник міського управління житлово-комунального господарства, повинна вивчити, кому в першу чергу передавати квартиру, хто цього потребує найбільше. Знатиму, хто стане власником квартири, лише після підписаного розпорядження міського голови. А зараз про її існування я вперше чую.Як розповів Юрій Щербаков, більшість усього, що квартиру виділять сироті чи сім’ї, яка потребує відселення з аварійного будинку:
<P>— Зараз на черзі перебувають сорок сиріт. Це діти, що виховувалися у будинку дитини, працюють та не мають житла.
<P>Оксана МИРОНЧУК

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса