Статті

Через 10-мільйонний борг рівнян газ можуть перекрити

<P>Комунальники застерігають, що Рівне може залишитися без тепла та гарячої води через низький розрахунок за спожиті послуги. Газ для підігріву теплоносія та води просто не дадуть, через 10-мільйонну заборгованість теплопостачальників за блакитне паливо, яка утворилася за півтора місяця.
<P>Заступник директора КТП “Комуненергія” Юрій Кузьміч каже, що населення за спожиті послуги від початку опалювального сезону розрахувалося лише на 50 відсотків.
<P>— На сьогоднішній день поточний борг споживачів складає більше десяти мільйонів гривень. Він утворився за півтора місяця, відколи розпочався опалювальний сезон 2007–2008, — розповідає Юрій Кузьміч. — Загальний борг населення по двох підприємствах — 30 мільйонів гривень, інші споживачі заборгували півтора мільйона.
<P>Зі слів заступника директора, дана ситуація загрожує відмовою ДК “Газ України” Рівному постачати газ. Якщо це станеться — рівняни залишаться і без тепла, і без гарячої води.
<P>— Днями керівники міста, КТП “Комуненергія” та КП “Теплотранссервіс” їздили у Київ на ДК “Газ України”. Підприємство поставило вимогу погасити поточний борг за газ до 10 грудня, — зауважує Юрій Кузьміч. — Перед ДК “Газ України” обидва підприємства заборгували понад десять мільйонів гривень. Розрахунок за газ напряму залежить від розрахунків споживачів за гарячу воду та опалення.
<P>Щоб зменшити заборгованість населення, тепловики продовжують працювати зі злісними боржниками.
<P>— Ми обходимо квартири, де найбільші борги, подаємо позови до суду. Збираємося разом з виконавчою службою та міліцією, за рішенням суду, в рахунок боргу конфісковувати майно, — додав Юрій Кузьміч.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса