Новини

Через кілька років у Рівному може з’явитися нова об’їзна на Луцьк

<P>Будівництво нової об’їзної дороги в Рівному на Луцьк можуть розпочати рівненські шляховики в 2010–2011 роках. Вони вже звернулися до Укравтодору з прохання передбачити на будівництво об’їзної 80 мільйонів гривень.
<P>Звернення підготували через незадовільний стан вулиці Млинівської в Рівному. Водночас, як наголосив начальник Служби автомобільних доріг у Рівненській області Анатолій Юхименко, необхідно зменшити проїзд великогабаритних і транзитних автомобілів в напрямку Луцька:
<BR>«Ми попросили Укравтодор у 2010–2011 роках передбачити кошти на будівництво «північного обходу Рівного» на ділянці Устилуг-Луцьк-Рівне та Хотинь-Кустин. Це відрізок довжиною приблизно десять кілометрів, а вартість робіт за нинішніми розрахунками сягає 80 мільйонів гривень».
<P>Анатолій Юхименко зауважив, що в Укравтодорі позитивно поставилися до проекту «північного обходу Рівного». За його словами, адже це дасть змогу розвантажити місто від транзитних транспортних засобів. Ідею шляховиків також позитивно сприйняла влада обласного центру.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса