Новини

Через погані дороги тролейбуси в дощ не їздять

<P>Під час грози чи сильного дощу рівненські тролейбуси зупиняються посеред дороги і далі не їдуть. Пояснюють це у КП “Рівнеелектроавтотранс” незадовільним станом доріг у місті.
<P>— У грозу тролейбуси справді зупиняються, але не через поломку, а заради безпеки пасажирів, — розповів директор КП “Рівнеелектроавтотранс” Степан Загиней. — Через погані дороги у місті швидко утворюються великі й глибокі калюжі. Якщо їх глибина більша, ніж 10 сантиметрів, то машини вимушені зупинитися, щоб не вразити струмом пасажирів та працівників тролейбусів.
<P>— У місті чимало проблемних зон, — продовжив директор. — Так після середової зливи минулого тижня ще наступного дня зранку біля поліклініки №3 через калюжу тролейбуси проїхати не могли — техніка безпеки забороняє.
<P>За словами пана Загинея, якщо у місті будуть відремонтовані дороги й не утворюватимуться такі “моря”, то проблем із вимушеними зупинками тролейбусів не буде.Пільговий проїзд — до 1 липня
<P>Школярі та студенти ще майже місяць зможуть їздити в тролейбусах за пільговою ціною — 30 копійок. Як зауважив Степан Загиней, із липня по 28 серпня студентські та учнівські квитки не діятимуть. Тому тим, хто ще навчається, потрібно платити за проїзд повністю.
<P>Ірина НИЧИПОРУК

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса