Статті

Через сімейні обставини зібралися в “Текстильнику”

<P>Стартували ігри першого туру Рівненської ліги Клубу веселих та кмітливих. У першій грі з-поміж шести команд кращою виявилась рівненська команда “Аварія”, яка набрала найбільше балів.
<P>Команди “Новий проект” та “Абзац” зможуть продовжити боротьбу тільки у Кубку Рівненщини.
<P>З початком нового сезону Рівненська ліга зазнала хоч і не великих, але важливих змін. Постійним ведучим ігор став виконавчий директор РММГО “КВН м. Рівного” Руслан Алексіюк. Відомий у Рівному шоумен Василь Ващук тепер спостерігатиме за виступами команд не зі сцени, а з-за суддівського столика. Доведеться Василю Тарасовичу працювати головою журі. Крім того рівненські “кавеенщики” відійшли від прийнятої в Україні десятибальної системи оцінювання. Тепер кожен конкурс оцінюватимуть диференційовано.
<P>У першій грі “шпаги схрестили” шість команд: “Аварія”, “Абзац”, “Норма” та “Фававу” з Рівного, “Людовік XIV” з Кіровограда та “Новий проект” зі Львова. “Сімейні обставини” — саме такою була тема гри — у команд вийшли дуже вже смішними. “У вас на носі Новий рік? — Значить у вас дуже довгий ніс, — утнули жартівники з “Фававу”. Дівоча команда “Норма” продемонструвала, що “дістати” можна кого завгодно, “людовіки” з допомогою грошей і “тонкої естетичної краси” показали, як може змінюватись думка чоловіка та жінки. Дісталося й Василю Ващуку, якого одна команда “засікла” в службі зайнятості, Руслана Алексіюка “катали” на таксі. Окремим хітом став жарт, у якому “брати Ліпські” заманюють у Рівненську лігу команди дезодорантом.
<P>У результаті жартівливих розбірок між командами вийшла… “Аварія”. Жарти саме цієї команди для журі видалися найсмішнішими. Також у наступне коло чемпіонату проходять “Фававу”, “Людовік XIV” та “Норма”. “Новий проект” та “Абзац” вилітають з першого кола, проте у них є ще шанси поборотися за Кубок Рівненщини.
<P>Коментар
<P>Юрій ЛІПСЬКИЙ,
<P>виконавчий директор РОМГО “КВН Рівненщини”:
<P>— Приємно відзначити, що цьогорічний початок сезону у Рівненській лізі набагато сильніший, ніж торік. Команди-учасники вже встигли награли певний рівень, тому у сьогоднішній грі виступили на високому рівні. Чого варті тільки одні жарти команд. Вони задали високий рівень, сподіваюсь, що далі команди тільки підвищуватимуть його.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса