Новини

Через тендери затримають опалювальний сезон?

<P>Через тендери затримають опалювальний сезон?
<P>Теплопостачальні підприємства Рівного активно готуються до початку опалювального сезону — ремонтують котельні, замінюють тепломережі. Проте цього року тепло у домівках частини рівнян 15 жовтня може не з’явитися. Про це повідомив на засіданні виконкому начальник міського управління житлово-комунального господарства Юрій Собчук.
<P> Звітуючи про готовність комунальних підприємств до початку опалювального сезону, пан Собчук розповів, що теплопостачальники уже замінили понад дві тисячі метрів погонних трубопроводу:
<P>— Наші працівники обстежили всі будинки, які опалюються централізовано. Мусимо зізнатися, що ситуація тут дуже плачевна. За результатами обстеження по “Теплотранссервісу” треба терміново замінити 374 метри погонних трубопроводів, а по “Комуненергії” — 467. Загалом необхідно зробити ремонтні роботи на суму понад три мільйони гривень. Щоб усе це виконати, ми з першим заступником готуємо до сесії міськради доручення про підготовку спеціальної програми, яка буде розрахована на три роки.
<P>Юрій Собчук зауважив, що, незважаючи на всі старання комунальників, опалювальний сезон може розпочатися з невеликою затримкою.
<P>— Труднощі можуть виникнути у першу чергу через проведення тендерів, які вже поклали нашу країну на лопатки, — поскаржився він. — Але без них ми не можемо розпочати жодні ремонтні роботи. Вся проблема у тому, що фірми не хочуть брати в них участь, адже для цього треба заплатити чималі гроші.
<P>Начальник ЖКГ розповів, що зараз одне з головних завдань комунальників — змусити рівнян хоча б частково розрахуватися з боргами за спожиті послуги.
<P>— Намагаємося зробити усе можливе, щоб можна було відсікати від тепла квартири боржників, а не цілі мікрорайони, — переконував він.
<P>— Хмилецький з Собчуком ночами не сплять, вирішують, як втілити цей задум у життя, — втрутився секретар Рівненської міськради Юрій Торгун. — Зараз усі сили покладені на те, щоб знайти шлях, як відключати квартири від тепла вибірково. Щоб через одного боржника не страждав цілий під’їзд чи будинок.
<P>Щоб полегшити роботу комунальників, перший заступник міського голови Олексій Хмилецький звернувся до в.о. начальника МВ УМВС України в Рівненській області Віталія Чубаєвського:
<P>— Просимо допомогти нам — долучити дільничних інспекторів, щоб наших працівників, які приходять до осель боржників, не виставляли за двері.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса