Новини

Чергового хабарника затримали на Рівненщині

Працівники прокуратури та СБУ напередодні  викрили начальника одного із підрозділів Березнівського відділення Національної поліції під час одержання неправомірної вигоди у розмірі 1 тис. грн. Саме таку суму майор поліції одержав від приватного підприємця за неперешкоджання його господарській діяльності, пише РадіоТрек.

Затримання  на гарячому березнівських поліцейських відбувається не вперше ,– каже речниця обласної прокуратури Людмила Суржук:

Це не перший випадок у цьому році, коли прокуратура спільно зі Службою безпеки України викриває у цьому районному відділенні корупціонерів. Зокрема, вже чекає на вирок суду слідчий поліції, який обвинувачується в одержанні від громадянина неправомірної вигоди у сумі 2 тис. грн.

Обох поліцейських, слідчого та керівника підрозділу, затримано під час вчинення злочину на тому ж самому місці – біля приміщення районного відділення поліції, – кажуть у прокуратурі. Нагадаємо, на вихідних біля центрального універмагу у Рівному було затримано поліцейського, що отримав частину хабара у сумі 4 тисячі гривень. Всього рівненський поліцейський вимагав 12 тисяч гривень за непритягнення підозрюваного до кримінальної відповідальності за крадіжку.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса