Коментарі

Червоній думає, що постраждав через підступність ворогів

<P>Голова Рівненської обласної держадміністрації Василь Червоній не бачить об’єктивних причин для своєї відставки. Про це він сказав в інтерв’ю журналістам.
<P>«На засіданні Кабміну у прем’єр-міністра не виникло жодних претензій до роботи Рівненської облдержадміністрації, не було зауважень до нашої області також на нараді з головами облдержадміністрацій в Секретаріаті Президента”, – сказав Червоній, зазначивши, що обидва заходи пройшли „в конструктивному, робочому руслі”.
<P>„Чергові чутки про відставку Червонія цілком у стилі Віктора Матчука, мільйонера, який нажив свій капітал контрабандою та відмиванням коштів на будівельних роботах, а також ухилянням від сплати податків, і чий бізнес тепер валиться, бо ним впритул зацікавились правоохоронні структури”, – вважає Черовній.
<P>„Наближається сесія обласної ради, на якій обиратиметься голова ради. І пан Матчук чудово розуміє, що його кандидатура є абсолютно непрохідною, а тому з розпачу вдається до саме таких провокацій. Як людина Порошенка він має можливості для поширення дезінформації будь-якого змісту. Усе це робиться з єдиною метою – схилити фракцію УНП в обласній раді до голосування за кандидатуру Матчука на посаду голови ради, а це є неприпустимим і неможливим. Матчук – бізнесмен, а влада в Україні має бути відокремленою від бізнесу. І голосування за його кандидатуру буде зрадою Майдану», – сказав Червоній.
<P>Нагадаємо, 27 квітня Кабмін запропонував Ющенку звільнити голову Рівненської облдержадміністрації Василя Червонія у зв’язку з погіршенням соціально-економічних показників в регіоні. Кабмін також запропонував Президентові призначити головою Рівненської обласної державної адміністрації Віктора Матчука.
<P>Як повідомив прес-секретар прем’єр-міністра Валентин Мондрієвський, 46-річний Матчук працював головою правління відкритого акціонерного товариства «Реноме» (Рівне), до цього він також був депутатом Рівненської обласної ради.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса