Новини

Червоній попросить грошей на консьєржів

<P>Василь Червоній планує попросити у ВР та Кабміну гроші на облаштування у під’їздах багатоповерхівок Рівного робочих місць для консьєржів.
<P>Звернутися до Верховної Ради та Кабінету міністрів з проханням виділити кошти на облаштування у під’їздах багатоповерхових будинків Рівного робочих місць для консьєржів планує голова Рівненської ОДА Василь Червоній. За його словами, “без підтримки з боку держави ліфтове господарство Рівного не виживе”.
<P>Як зауважив Василь Червоній, кошти на покращення роботи ліфтового господарства Рівного “у Державному бюджеті з’являться від продажу ВАТ “Укртелеком” та Нікопольського заводу феросплавів”. 31 жовтня голова Рівненської ОДА Василь Червоній запропонував створити у під’їздах багатоповерхових будинків Рівного вахту. На його думку, таким чином, у обласному центрі вдасться покращити роботу ліфтів, які через відсутність консьєржів у під’їздах грабують шукачі кольорових металів.
<P>Нині робоча група, яка створена з працівників Рівненського обласного центру зайнятості та обласного управління житлово-комунального господарства з’ясовує всі нюанси цього проекту. Зі свого боку, голова Рівненської ОДА Василь Червоній підкреслив, що робочі місця для консьєржів має облаштувати держава, а мешканці самі платитимуть за роботу вахтерам. За його словами, щомісяця кожна сім’я витрачатиме на оплату праці консьєржів в середньому 8 гривень.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса