Новини

Червоній разом із заступником гріють замерзлий Алчевськ

<P>Сьогодні голова Рівненської облдержадміністрації Василь Червоній та його перший заступник Олег Ковальчук разом з першим віце-прем’єр-міністром Станіславом Сташевським, міністром освіти і науки Станіславом Ніколаєнком, міністром будівництва Павлом Качуром та міністромМНС Віктором Балогою, перебувають у місті Алчевську, до комунальних проблем якого прикута увага всієї країни, та беруть участь у великій розширеній нараді щодо подолання наслідків аварії теплопостачальної мережі міста. Рівненська область одна з перших не лишилась осторонь біди і запропонувала свою допомогу, повідомляє прес-служба ОДА.
<P>Зокрема, управління освіти облдержадміністрації дає можливість 150 дітям міста Алчевська в цей складний період продовжити навчання в інтернатних установах Рівненщини. Крім того, як ми повідомляли, до Алчевська відряджено вже п’ять бригад рівненських фахівців з необхідним обладнанням для проведення ремонтно-рятувальних робіт з відновлення тепло-, водопостачання і водовідведення житлових масивів та об’єктів соціальної сфери міста.
<P>Наразі рівняни працюють над відновленням комунікацій п`ятиповерхового, шістдесятиквартирного будинку. Саме за пропозицією Рівненщини опалення в оселях Алчевська відновлюють за допомогою так званих «блочних» котелень. На сьогоднішній день у місті підключено до тепломережі 181 житловий будинок, на 136 будинках ведуться роботи з запуску опалення. Проте ситуація лишається складною: без опалення лишається ще 458 житлових будинків, 14 шкіл, 16 дитячих садочків та 9 медичних установ.
<P>Міністр з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Віктор Балога зазначив, що причиною усіх негараздів в Алчевську стали занижені тарифи на тепло-, водопостачання та відсутність механізму відповідальності неплатників. Президент України Віктор Ющенко наголосив на необхідності впровадження невідкладної реформи житлово-комунальної галузі. ЇЇ ключовими моментами мають стати впорядкування тарифної політики, запровадження енергозберігаючих технологій, створення об`єднань співвласників житла (кондомініумів), поліпшення екологічної ситуації. За словами Президента, в лютому житлово-комунальна реформа повинна стартувати в кожному регіоні України.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса