Статті

Червоній відзвітував за рік, проведений на посаді губернатора

<P>До нас в редакцію надійшов прес-реліз від Рівненської обласної адміністрації в якому підводяться підсумки діяльності Василя Червонія на посаді голови РОДА протягом року. Ми не беремось коментувати даний документ, а наводимо його, що називається “без купюр”, якщо у Вас є що сказати з цього приводу- запрошуємо до дискусії на нашому форумі: <A href=”http://rivne.com.ua/forum/”>http://rivne.com.ua/forum/</A>
<P>4 лютого минув рік з дня призначення Василя Червонія на посаду голови Рівненської обласної державної адміністрації.
<P>За рік нова обласна виконавча влада досягла вагомих успіхів у виконанні програми Президента України <U><STRONG>«10 кроків назустріч людям»</STRONG></U> і позитивних результатів у всіх сферах життєдіяльності Рівненщини.
<P>Зокрема, <U><STRONG>промисловими підприємствами</STRONG></U> області в 2005 році вироблено продукції на суму 4 мільярди 600 мільйонів гривень, що більше порівняно з 2004 роком на 13,2 відсотка (показник по Україні – 3,1 відс.).
<P>В <B><U>агропромисловому комплексі</U></B> по всіх категоріях господарств збільшилось виробництво яєць – на 6,3 відсотка, нарощено чисельність поголів`я свиней – на 5,8 % , птиці – на 3,3 %. У галузь залучено 157 мільйонів 200 тисяч гривень кредитних ресурсів, що майже в півтора рази більше рівня 2004 року.
<P>На 620 кілометрів в області зросла протяжність розподільчих газових мереж, <B><U>газифіковано</U></B> 13,5 тисяч квартир, що на 10,5 відсотків більше, ніж у позаминулому році. Завершено роботи на 3-ому пусковому комплексі газопроводу-відводу до Дубровиці.
<P><B><U>Дорожні організації</U></B> області за 2005 рік виконали робіт на суму 98 мільйонів 700 тисяч гривень, що майже на 22 відсотки більше, ніж у 2004-му. В тому числі місцевих доріг – 136 кілометрів, що на 17 відсотків більше, ніж у 2004 році.
<P>Некорумпованість влади стала основним чинником для створення в області сприятливого <B><U>інвестиційного клімату</U></B>. За підтримки ОБСЄ Рівненська облдержадміністрація стала одним із засновників аґенції із залучення та обслуговування інвесторів<B> «Інвест Ін Рівне»</B>, діяльність якої спрямована на полегшення доступу суб`єктів підприємницької діяльності області до інвестиційних ресурсів. Ще один з показників поліпшення інвестиційного клімату в області – запрошення на форуми у Давосі, а також Цюріху; Рівненщина одна з чотирьох областей, які представлятимуть на них нашу державу.
<P>Відчутних позитивних зрушень досягнуто в сфері <B><U>житлово-комунального господарства.</U></B> Майже розвалене підприємство «Облводоканал» з допомогою нового керівника Володимира Хомка вдалось не лише врятувати і вивести з кризи, а й зробити рентабельним, що було відзначено міністром будівництва, архітектури і житлово-комунального господарства Павло Качур.
<P>Мешканці Рівного отримали цілодобове постачання якісної питної води. Завдяки затвердженню нових <B><U>економічно обґрунтованих тарифів</U></B> в житлово-комунальній галузі ліквідовано заборгованість із заробітної платні; мешканці Рівного безперебійно отримують гарячу воду.
<P>В 2005-му році на Рівненщині зросли <B><U>надходження до бюджетів</U></B> усіх рівнів. Зокрема, <B>до Зведеного бюджету</B> області надійшло коштів на 12,5 відсотка більше, ніж у 2004 році, до <B>Державного бюджету</B> – на 6,3 відсотка більше. Власні доходи <B>місцевих бюджетів </B>зросли порівняно з 2004-им роком на 25 відсотків. Надходження до <B>Пенсійного фонду</B> за 2005 рік на 35 відсотків перевищили показники 2004-го року.
<P>В 1,7 рази зросли <B><U>кредитні вкладення</U></B> в економіку області, які склали майже півтора мільярди гривень. <B><U>Вклади населення</U></B> збільшились на 85,7 відсотка і станом на 1 січня становили 829 мільйонів 300 тисяч гривень.
<P><B><U>Середньомісячна зарплата</U></B> в області зросла порівняно з 2004 роком на 35,3 відсотка і склала 684,6 гривень.
<P><B><U>Заборгованість із виплати заробітної плати</U></B> зменшилась впродовж грудня 2005 року на економічно активних підприємствах на 4 мільйони 900 тисяч гривень, або майже вдвічі.
<P><B><U>Рівень зареєстрованого безробіття</U></B> в області склав 5,19 відсотка. Це найнижчий показник за останні 10 років.
<P>Для фінансування програм, які здійснюються управлінням у справах <B><U>захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС,</U></B> у 2005 році надійшло 156 мільйонів 910 тисяч гривень, що на 22 з половиною мільйони гривень більше, ніж у 2004-му. За сприяння облдержадміністрації та народних депутатів України від УНП Юрія Ширка та Сергія Олексіюка на <B><U>комплексне медико-санітарне забезпечення</U></B> постраждалих громадян вперше за багато років область отримала майже 7 мільйонів гривень, що у 5,1 раза більше, ніж у позаминулому році.
<P>Одним з досягнень в 2005 році стало введення в експлуатацію пускового комплексу обласного онкологічного диспансеру в м. Рівне за кошти Чорнобильської будівельної програми та обласного бюджету.
<P>За рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам проводилось будівництво 69 об’єктів на суму 22 мільйони 200 тисяч гривень.
<P>З них введено в експлуатацію 26 об’єктів. Зокрема, завершено будівництво школи в с. Золотолин Костопільського району на 366 учнівських місць. На 28 мільйонів 700 тисяч гривень профінансовано будівництво об`єктів соціальної сфери <B><U>в 30-кілометрових зонах</U></B> Рівненської та Хмельницької АЕС із запланованих 41 мільйона, залишок коштів перейшов на 2006 рік.
<P>Завдяки вжитим обласною державноюадміністрацією заходам щодо <B><U>забезпечення збереження і раціонального використання природних ресурсів</U></B> протягом 2005 року більш, ніж удвічі зменшилась кількість незареєстрованих і, відповідно, зросла кількість офіційно зареєстрованих пилорам<B>,</B> внаслідок припинення незаконної діяльності ряду підприємців, загальна кількість пилорам зменшилась на 20 відсотків. Активно ведуться заходи із заліснення несільськогосподарських угідь, на березень заплановано заліснення більше 1000 га.
<P>У 2005 році керівництвом облдержадміністрації розглянуто 7377 <B><U>звернень громадян</U></B> (у 2004 році – 4272 звернення). З них на прийомі з особистих питань – майже 3000 (у 2004-му році – 1852).
<P><B><U>Забезпеченню рівного доступу до освіти</U></B>, принципів пріоритетності знань, прозорості і гласності та <B><U>недопущення посадових зловживань і хабарництва</U></B> під час вступних іспитів до ВУЗів сприяли вжиті обласною владою заходи з контролю за ходом вступної кампанії.
<P>На 75 відсотків порівняно з 2004 роком зросли видатки на утримання <B><U>інтернатних установ.</U></B>
<P>Зросли на 27 відсотків порівняно з 2004 роком видатки на утримання <B><U>охорони здоров</U></B><B><U> ` я.</U></B> На 10 автомобілів та 546 одиниць лікувально-діагностичної апаратури загальною вартістю 9 мільйонів 400 тисяч гривень поповнилась матеріально-технічна база лікувально-профілактичних закладів.
<P>На сьогодні Рівненщина – лідер серед областей України <B><U>за рівнем народжуваності </U></B>(12,5 народжених на 1 тисячу осіб проти 9-ти по Україні).
<P>Триває в області активна робота щодо вирішення <B><U>проблеми бездоглядності дітей</U></B>. Облдержадміністрацією здійснюється підтримка запровадження сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Минулого року на Рівненщині було створено 2 дитячих <B><U>будинки сімейного типу</U></B>, всього в області функціонує 8 таких будинків та три прийомні сім ` ї, в яких загалом виховується 86 дітей.
<P>На завершальному етапі перебувають роботи із будівництва експериментального «Дитячого містечка» в с. Олександрія Рівненського району.
<P>Загальний обсяг бюджетних асигнувань на <B><U>розвиток культури і мистецтва</U></B> у 2005 році перевищив рівень 2004 року на 34,2 відсотка. Більше 100 працівників культури області минулого року було переведено з половини окладу на повне навантаження. З метою впровадження дієвого контролю за станом обліку, використання, збереження пам `яток та припинення діяльності «чорних археологів» в області створено <B><U>службу охорони культурної спадщини. </U></B>
<P>В обласній державній бібліотеці за сприяння посольства США в Україні відкрито Інтернет-центр для людей з вадами зору. Рівненському обласному музично-драматичному театру присвоєно статус академічного.
<P>Виконано основне завдання Президента України – <B><U>відокремлення влади від бізнесу.</U></B>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса