Новини

Червоній вважає, що його звільнили незаконно

<P>Звільнений з посади голови Рівненськой обласної державної адміністрації Василь Червоній вважає незаконним своє звільнення. Про це Червоній заявив на нараді з адміністративно-господарським активом Рівненської області, де Прем’єр-міністр Юрій Єхануров представив нового губернатора Віктора Матчука.
<P>Екс-губернатор відзначив, що підкоряється волі Президента, який ухвалив рішення про його відставку, проте не може погодиться з формою та методами його звільнення.
<P>Він вважає, що Президента дезінформували про те, що він так само, як його колега голова Київської облдержадміністрації Євген Жовтяк, хочуть піти з своїх посад на іншу роботу.
<P>Червоній також сказав, що не може погодитися з неправовою формою його звільнення, оскільки його було звільнено, коли він перебував у відпустці, і для юристів очевидно, що при підписанні указу про його звільнення не було дотримано законодавство.
<P>При цьому Червоній не уточнив, чи має намір він опротестовувати в суді указ про його звільнення з посади губернатора.
<P>Червоній заявив, що не погоджується з мотивацією Кабінетом Міністрів його звільнення у зв’язку з погіршенням економічної ситуації в регіоні.
<P>Він вважає, що за час його губернаторства в області знизився рівень безробіття, темп зростання заробітної плати перевищив показники в середньому по Україні, виконані показники бюджетів (державного і місцевого), збільшено приріст інвестицій.
<P>Червоній вважає, ніхто не може звинуватити Рівненську обладміністрацію в тому, що був завалений хоч би 1 показник унаслідок бездіяльності.
<P>Він також заявив, що виступає категорично проти призначення на посаду губернатора Рівненської області Віктора Матчука, оскільки вважає, що він пов’язаний з бізнесом, що не сумісно з його новою посадою. «Влада повинна бути відокремлена від бізнесу», – сказав Червоній.
<P>Матчук під час виборів Верховної Ради він очолював штаб блоку «Наша Україна» в Рівненської області.
<P>До літа 2005 року він був президентом компанії «Реноме».
<P>Нагадаємо, що 18 травня Президент Віктор Ющенко звільнив Червонія від обов’язків голови Рівненськой облдержадміністрації, призначивши замість нього Матчука.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса