Новини

Червонія невдовзі звільнять, – Павло Сулковський

<P> Народний депутат України, виходець із Рівненщини, голова Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів порушення права громадян на свободу совісті Павло Сулковський переконаний, що чинного голову Рівненської ОДА Василя Червонія Президент невдовзі звільнить.
<P> Про це він заявив під час сесії Рівненської обласної ради 24 грудня.
<P> “Потерпіть ще трохи, цей чиновник недовго буде на своїй посаді”, – запевнив Павло Сулковський, звертаючись до присутніх у сесійній залі. Він переконаний, що президент прислухається до рекомендації Верховної Ради про звільнення Червонія, яке міститься у постанові ВРУ від 22 грудня.
<P> У протилежному ж випадку Павло Сулковський, як голова парламентської комісії буде змушений “звинуватити Президента в тому, що він створює умови таким злочинцям як Василь Червоній”. Для цього народний депутат звернеться до засобів масової інформації. Він також повідомив, що має відомості про те, що на посаду голови Рівненської ОДА вже підбирається кандидатура. Однак назвати якісь конкретні прізвища Павло Сулковський не зміг.
<P> Виступ народного депутата супроводжувався образливими вигуками з залу, з місць де зазвичай розміщуються начальники управлінь, керівники районних адміністрацій. Після завершення сесії у коридорі Павла Сулковського зупинив невеликий натовп літніх людей, які голосно висловлювали своє обурення його нинішньою поведінкою та тим, що в 2003 році він перейшов із парламентської фракції “Наша Україна” до фракції Регіонів.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса